• Materiały do roku formacyjnego 2017/18:

    SŁUGA NIEPOKALANEJ 


    LIST Kręgu Centralnego ==>>
    Diecezjalny plan pracy DK AW ==>>
    Diecezjalny plan pracy RŚ-Ż AW ==>> wkrótce
    Kalendarz pracy rocznej RŚ-Ż ==>>

Wyślij paczkę na Ukrainę!!! ZA DARMO!!!

Jeżeli chcesz w okresie Wielkiego Postu pomóc w bardzo konkretny sposób naszym braciom i siostrom w wierze na Ukrainie, zapraszamy Cię do takiej pomocy.

W tym celu wyślij e-mail o treści "Pomoc dla Żółkwi" do Marcina Zbytniewskiego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), a w mailu zwrotnym otrzymasz dane kontaktowe do konkretnej rodziny, której możesz pomóc. Marcin jest z kręgu DK z Kabat, ma sprawdzone przez siostry Dominikanki, pracujące w miejscowości Żółkiew na Ukrainie, adresy rodzin.

Następnie skompletuj paczkę żywnościową (produkty spożywcze z długą datą przydatności, zdatne do wysłania - nie w szklanych opakowaniach, koniecznie hermetycznie zamknięte, do 10 kg, najdłuższy bok paczki może mieć max. 1.5 metra) i nadaj ją na otrzymany adres w placówce pocztowej Poczty Polskiej.

Zachęcamy do wysłania paczki jeszcze w marcu w ramach akcji promocyjnej Poczty Polskiej - DLA UKRAINY (http://www.poczta-polska.pl/rusza-akcja-paczka-dla-ukrainy). W ramach akcji w marcu możesz nadać paczkę dla konkretnej osoby fizycznej zupełnie ZA DARMO!!!

Więcej informacji o Żółkwi i siostrach dominikankach tam posługujących znajdziesz na http://misje.dominikanki.pl/ukraina/placowki/czortkow/

Jesteś tu: