• Materiały do roku formacyjnego 2019/20

    "WOLNI I WYZWALAJĄCY"


    LIST Kręgu Centralnego ==>>
    Diecezjalny plan pracy DK AW ==>> 
    Kalendarz pracy rocznej RŚ-Ż ==>>

22 listopada 2014 roku Diakonia Oaz Rekolekcyjnych DK Archidiecezji Warszawskiej spotkała się po raz kolejny w celu omówienia bieżących spraw dotyczących głównie tegorocznych oaz wakacyjnych i śródrocznych. Spotkanie rozpoczęliśmy dzieleniem się życiem i wspólną modlitwą brewiarzową, podczas której podzieliliśmy się Słowem Bożym.

Wielką naszą radością, o której chcemy Wam powiedzieć jest to, że właśnie zakończyliśmy kompletowanie par prowadzących rekolekcje wakacyjne 2015 oraz wybór ośrodków rekolekcyjnych. Obecnie trwają rozmowy z kapłanami, którzy pojadą na oazy jako moderatorzy.

Ważnym tematem naszego spotkania był problem pozyskiwania i wprowadzania nowych małżeństw w posługę par prowadzących rekolekcje, tworzenie i przygotowywanie diakonii na czas rekolekcji wakacyjnych.

Istotną kwestią podjętą na spotkaniu była także dbałość o jak najlepsze dofinansowanie rekolekcji i poszczególnych par małżeńskich.

Ksiądz Andrzej Pawlak, obecny na spotkaniu, z wielką troską mówił o potrzebie organizowania coraz większej ilości różnych rekolekcji dla małżeństw formujących się w naszej archidiecezji i o kształtowaniu poczucia odpowiedzialności za posługę podczas rekolekcji oazowych.

Wspólne przebywanie ze sobą zakończyliśmy rozdzieleniem zadań i omówieniem sposobu ich realizacji.

Bogu niech będą dzięki za każde rekolekcje i owoce tych rekolekcji.

Iwona i Krzysztof Giedzińscy
DOR DK AW

DOR DK AW relacja 400

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności