Drogie Małżeństwa Rejonu Nadwiślańskiego, 

1. Pragniemy abyście wypowiedzieli się czy strona internetowa DKAW a w szczególności zakładka STRUKTURA - REJONY – NADWIŚLAŃSKI jest dla Was pomocnym źródłem informacji. Do tej pory zamieszczaliśmy tam wyłącznie informacje dotyczące Rejonowego Dnia Wspólnoty, ale może pora to zmienić. Możemy przecież zamieszczać tam również inne informacje np. te od Was, spływające z całego rejonu. Nie chcielibyśmy dublować informacji, które znajdują się na stronie głównej, chyba, że uważacie za konieczne powtórzenie tych informacji, które są bardzo ważne lub szczególnie dotyczą naszego rejonu. Oprócz strony internetowej są jeszcze maile i oczywiście kontakt osobisty, którego nic nie zastąpi.Czekamy na Wasze stanowisko. 

2. Przed nami, jak już pisaliśmy, kolejny bal DK, przypominamy o zapisach, najlepiej to uczynić już dziś. Na balu przeprowadzana jest loteria fantowa (każdy los wygrywa) a dochód z niej przeznaczony jest na powiększenie funduszu rekolekcyjnego. Każdy (nie tylko uczestnicy balu) może się włączyć w tworzenie tego funduszu poprzez przyniesienie fantów na loterię. Fanty to dowolny dar serca, który sami też chcielibyśmy dostać np. płyta, książka, porcelana, szkło, coś komputerowego itd. itp. Fanty można przekazać nam na najbliższym Spotkaniu Opłatkowym lub skontaktować się bezpośrednio. Bal (kreacje) w tym roku jest elegancki z motywem kwiatowym.  

3. Ważnym dla nas wszystkich dziełem jest Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie do Warszawy 6 czerwca 2009 roku. W związku z tym dziełem zachęcamy do podejmowania Modlitewnej Nowenny Miesięcy. Jeśli ktoś nie ma foldera tej nowenny prosimy o kontakt, postaramy się dostarczyć. Kręgi zachęcamy by kończyły swe spotkania wezwaniem (x3) danego etapu przygotowań i tak:II etap grudzień – luty - „Otwórzcie drzwi Chrystusowi”III etap marzec –maj – „Nie lękajcie się”W czerwcu 2009 do Warszawy przybędzie więc wiele osób, małżeństw, dorosłych, młodzieży, dlatego też poszukujemy miejsc w Waszych domach, gdzie moglibyście przenocować zgłoszoną wcześniej liczbę osób. 

4. W tym roku przypada 35 rocznica pierwszych oaz wakacyjnych DK. Wszyscy dziękujemy Panu Bogu za to wspaniałe dzieło. Prosimy Was zatem o napisanie świadectw dotyczących Waszego wzrastania w jedności i miłości małżeńskiej od chwili wstąpienia do DK. Na pewno każdy z nas ma za co dziękować i trzeba się tym dzielić z innymi. Prosimy przynieść napisane świadectwa na Spotkanie Opłatkowe. 

5. Zapewne każdy z Was zagląda do Planu Pracy Rocznej DKAW, niemniej jednak poniżej najbliższe terminy, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę i podjąć próbę uczestniczenia w nich:

·        13 XII godz. 9.00 - Warsztaty Ewangelizacyjne w Wilanowie (parafia Św. Anny)

·        13 XII godz. 17.00 - Wieczór Modlitwy Uwielbienia, Wilanów (parafia Św. Anny)

·        19 XII godz. 17.30 Kościół pw. Św. Karola Boromeusza na Powązkach, Msza Święta w rocznicę śmierci ks. Wojciecha Danielskiego. Wcześniej o 16.30 spotykamy się przed kościołem, aby nawiedzić grób ks. Wojciecha.

·        27 XII godz. 14.00 - Spotkanie Opłatkowe DK (nasz Rejon odpowiada za komentarze)

·        11 I 2009 godz. 14.15 – Niedziela Chrztu Pańskiego – Diecezjalny Dzień Wspólnoty - Święto Patronalne UKCHS – Kościół Św. Jakuba na Pl. Narutowicza

·        07 II 2009 godz. 20.30 - Bal DK w Strzeniówce

·        21 II 2009 - Dzień wspólnoty animatorów i diakonii oraz par pilotujących

·        22 II 2009 - Rejonowy Dzień Wspólnoty 

 

Beata i Jarek Bernatowicz   para rejonowa

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności