• Materiały do roku formacyjnego 2019/20

    "WOLNI I WYZWALAJĄCY"


    LIST Kręgu Centralnego ==>>
    Diecezjalny plan pracy DK AW ==>> 
    Kalendarz pracy rocznej RŚ-Ż ==>>

szopka2Drogie małżeństwa,

z okazji Świąt Bożego Narodzenia A.D. 2012 życzymy Wam radości nieustannego kontaktu z żywym, przebywającym wśród nas Jezusem Chrystusem. Jemu zawierzajcie całe Wasze życie i tak jak On wypełniajcie swoją „misję” na ziemi, zgodnie z wolą Bożą. Niech Jego ubóstwo i pokora dają Wam wszystkim siły do świadczenia, że Ewangelia jest ciągle aktualna i prawdziwa w tym zagubionym świecie – potrzebującym prawdy i miłości.


                    Beata i Jarosław Bernatowicz                           ks. Andrzej Pawlak
                        para diecezjalna DK AW                       moderator diecezjalny DK AW


oraz pary rejonowe:
E.A. Chmielniakowie, A.D. Korach, K.M. Korczyńscy, A.P. Marczak, B.M. Pachałowie, M.M. Paleczkowie, K.M. Piaseccy, K.D. Prus, I.R. Pytlak, A.P. Śliwińscy.


W imieniu własnym i kręgu diecezjalnego pragniemy do życzeń dołączyć zaproszenie na coroczne diecezjalne spotkanie opłatkowe Domowego Kościoła. W tym roku spotykamy się w kościele pw. Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie (Ursynów - Al. KEN 101) w niedzielę św. Rodziny 30 grudnia 2012. Jest to także szczególna okazja, gdyż świętować będziemy jubileusz 35-lecia powstania pierwszego kręgu Domowego Kościoła w naszej Archidiecezji Warszawskiej. Uroczysta Eucharystia w intencji Domowego Kościoła gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie rozpocznie się o godz. 15.30, a przewodniczył jej będzie ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz. Po Eucharystii przejdziemy do dolnego kościoła, gdzie rozpocznie się czas świętowania, kolędowania i wspomnień. Całość zakończymy jubileuszowym tortem.

Serdecznie zapraszamy. Miło nam będzie również gościć Wasze rodziny, najbliższych czy też znajomych.

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności