• Materiały do roku formacyjnego 2019/20

    "WOLNI I WYZWALAJĄCY"


    LIST Kręgu Centralnego ==>>
    Diecezjalny plan pracy DK AW ==>> 
    Kalendarz pracy rocznej RŚ-Ż ==>>

moderator nominacjaDrodzy,

Zamieszamy życzenia, które w imieniu wspólnoty Domowego Kościoła naszej archidiecezji przekazaliśmy razem z ks. Andrzejem Pawlakiem ks. Adamowi Wodarczykowi z okazji otrzymania nominacji na biskupa pomocniczego archidiecezji katowickiej.

Ks. biskup nominat przesyła podziękowania oraz zaproszenie na święcenia biskupie w Katowicach.

Pozdrawiamy serdecznie,

Monika i Radek Galbarczyk
para diecezjana DK AW

 

****************************************************************************************************************************************** 

Szczęść Boże,

Czcigodny Księże Biskupie Nominacie,

w związku z otrzymaniem od Ojca Świętego Franciszka nominacji na biskupa pomocniczego Archidiecezji Katowickiej, w imieniu całej wspólnoty Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Warszawskiej pragniemy przekazać księdzu biskupowi słowa serdecznych gratulacji oraz życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkich potrzebnych łask w nowej odpowiedzialnej duszpasterskiej posłudze.

Zapewniając o modlitwie, pozdrawiamy w Panu,

Monika i Radek Galbarczyk                                                       ks. Andrzej Pawlak
para diecezjalna DK Archidiecezji Warszawskiej                        moderator diecezjalny DK Archidiecezji Warszawskiej

****************************************************************************************************************************************** 

Moi Drodzy,

Bardzo dziękuję za gratulacje, życzenia i dar modlitwy przekazany mi w imieniu wspólnoty Domowego Kościoła Archidiecezji Warszawskiej!

Proszę o modlitwę i duchową jedność szczególnie w dniu 6.01.2015 r. o godz. 12, gdy będę przyjmował święcenia biskupie wraz z bpem Markiem Szkudło w Katedrze Chrystusa Króla w Katowicach.

Gdyby ktoś z Waszej Wspólnoty chciał mi towarzyszyć fizyczną obecnością w Katowicach, będę bardzo wdzięczny i szczęśliwy!

Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam i dziękuję Bogu za wiele dobra, którego od Was doświadczyłem!

Pan z Wami!

ks. Adam Wodarczyk

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności