• Materiały do roku formacyjnego 2018/19

    "MŁODZI W KOŚCIELE"


    LIST Kręgu Centralnego ==>>
    Diecezjalny plan pracy DK AW ==>>
    Kalendarz pracy rocznej RŚ-Ż - ==>>



Rejon Nadwiślański
Podrejon Józefosławski
Lp. animatorzy opiekun duchowy parafia kręgu
1. Barbara i Janusz Puzik ks. Błażej Węgrzyn św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu
2. Anna i Marcin Nietrzebka ks. Rafał Urbiak św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu
3. Beata i Paweł Chodkiewicz ks. Mateusz Oborzyński św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu
4. Agnieszka i Michał Konaszczyc ks. Mateusz Oborzyński św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu
5. Małgorzata i Tomasz Lanczak ks. Jakub Rosiński św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu
6. Magdalena i Artur Plewa ks. Jakub Rosiński św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu
Podrejon Konstanciński
Lp. animatorzy opiekun duchowy parafia kręgu
1. Marta i Leszek Bosek o. Szymon Kulwicki SAC Wniebowzięcia NMP w Konstancinie
2. Katarzyna i Bartosz Janiccy ks. Tadeusz Jamka św. Bożej Rodzicielki Maryi w Klarysewie
3. Monika i Krzysztof Pająkowie ks. Piotr Maciejak NMP Królowej Pokoju (w Rodzinach) w Baniosze
4. Aleksandra i Sławomir Szymaniak ks. Rafał Stasiak św. Franciszka z Asyżu w Prażmowie
5. Dorota i Adam Twardowscy ks. Tadeusz Polak św. Franciszka z Asyżu w Prażmowie
6. Iwona i Artur Papińscy ks. Piotr Wierzbicki międzyparafialny 01
Podrejon Kalwaryjsko-Warecki
Lp. animatorzy opiekun duchowy parafia kręgu
1. Ilona i Zbigniew Wietocha ks. Andrzej Jerominek MIC Niepokalanego Poczęcia NMP w Górze Kalwarii
2. Edyta i Piotr Zielińscy ks. Waldemar Kowalski MIC Niepokalanego Poczęcia NMP w Górze Kalwarii
3. Paulina i Maciej Majewscy ks. Przemysław Bogusz św. Mikołaja w Warce
4. Izabela i Mariusz Katana o. Robert Dziewulski OSPPE św. Jana Chrzciciela w Łęczeszycach
5. Aleksandra i Marek Niewola ks. Sławomir Paszowski międzyparafialny 02
Kręgi pilotowane
Lp. piloci opiekun duchowy parafia kręgu
1. Paulina i Paweł Zalewscy ks. Błażej Węgrzyn św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu
2. Sylwia i Tomasz Kwiręg ks. Adam Petakiewicz Wniebowzięcia NMP w Konstancinie
3. Marysia i Piotr Białoskórscy ks. Piotr Maciejak NMP Królowej Pokoju (w Rodzinach) w Baniosze
4. Anna i Michał Wójcik ks. Paweł Skonieczny MIC Niepokalanego Poczęcia NMP w Górze Kalwarii
5. Paulina i Arkadiusz Regulscy ks. Wojciech Piórko św. Mikołaja w Warce
6. Agnieszka i Przemysław Pakulscy ks. Grzegorz Krysztofik Matki Bożej Szkaplerznej w Warce
Jesteś tu: