Rejon Ursynów (dawny rejon Kabaty) |
|||
Parafia bł. Władysława z Gielniowa | |||
Lp. | animatorzy | ks. moderator | parafia kręgu |
1. | Katarzyna i Marek Korczyńscy | ks. Sławomir Gocałek | bł. Władysława z Gielniowa |
2. | Joanna i Grzegorz Herkowie | ks. Jacek Gutowski | bł. Władysława z Gielniowa |
3. | Aneta i Przemysław Oborscy | ks. Robert Zalewski | bł. Władysława z Gielniowa |
4. | Edyta i Rajmund Gruszkowie | ks. Zbigniew Sawiak | bł. Władysława z Gielniowa |
Parafia Ofiarowania Pańskiego | |||
Lp. | animatorzy | ks. moderator | parafia kręgu |
1. | Marzena i Krzysztof Blaszka | ks. Jacek Gomulski | Ofiarowania Pańskiego |
2. | Jolanta i Wojciech Świątek | ks. Maciej Ziembicki | Ofiarowania Pańskiego |
3. | Agnieszka i Rafał Piekarscy | ks. Łukasz Lewandowski | Ofiarowania Pańskiego |
4. | Katarzyna i Mikołaj Chacińscy | ks. Łukasz Lewandowski | Ofiarowania Pańskiego |
Parafia św. Ojca Pio | |||
Lp. | animatorzy | ks. moderator | parafia kręgu |
1. | Teresa i Jan Hulaniccy | ks. Dominik Koperski | św. Ojca Pio |
2. | Agnieszka i Paweł Zaczek | ks. | św. Ojca Pio |
3. | Zuzanna i Augustyn Stryjczak | ks. | św. Ojca Pio |
4. | Agnieszka i Michał Krajewscy | ks. | św. Ojca Pio |
Podrejon Ursynów Płn. |
|||
Nr | animatorzy | ks. moderator | parafia kręgu |
1. | Barbara i Jarosław Graba | ks. Marcin Klotz | międzyparafialny |
2. | Grażyna i Mirosław Cwalina | x | św. Tomasza Apostoła |
3. | Anna i Michał Leśniewscy | ks. Marcin Klotz | Wniebowstąpienia Pańskiego |
4. | Joanna i Marcin Chrapek | ks. Paweł Sobstyl | Wniebowstąpienia Pańskiego |
5. | Agnieszka i Marek Koziccy | ks. Paweł Sobstyl | Wniebowstąpienia Pańskiego |
Parafia bł. Edmunda Bojanowskiego | |||
Lp. | animatorzy | ks. moderator | parafia kręgu |
1. | Kinga i Marcin Szumilas | ks. Tomasz Bieńkowski | bł. Edmunda Bojanowskiego |
1. | Anna i Karol Mitura | ks. Tomasz Bieńkowski | bł. Edmunda Bojanowskiego |
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła | |||
Lp. | animatorzy | ks. moderator | parafia kręgu |
1. | Małgorzata i Krzysztof Górajec | ks. Artur Patrejko | św. Apostołów Piotra i Pawła |
Parafia św. Elżbiety w Powsinie | |||
Lp. | animatorzy | ks. moderator | parafia kręgu |
1. | Kinga i Krzysztof Lubomirscy | ks. Stanisław Podgórski | św. Elżbiety |
W parafii św. Elżbiety nowy krąg pilotują Iwona i Zygfryd Kosidowscy.
W parafii bł. Władysława z Gielniowa nowy krąg pilotują Kamila i Andrzej Zdanowscy.
W parafii bł. Władysława z Gielniowa nowy krąg pilotują Katarzyna i Marek Korczyńscy.