ORARII Serpelice Grupowe

W dniach 14-20 sierpnia 2017 roku, w 89. osobowej grupie, przeżywaliśmy w Serpelicach rekolekcje ORAR II st. Moderatorem oazy był ks. Mariusz Żołądkiewicz, a w diakonii posługiwali Marzanna i Grzegorz Kowalscy, Agnieszka i Mariusz Powęscy oraz Agnieszka i Michał Szczęśni jako animatorzy, Zosia i Michał Kulsowie jako odpowiedzialni za stronę muzyczną, a nad ponad czterdziestką!!! dzieci czuwali Maria i Piotr Jakubowiczowie, z nieocenioną pomocą sześciorga dorosłej młodzieży.

Rekolekcje przeżywane w pięknej scenerii i bliskości przyrody przeniknięte były Duchem Bożym i Jego słowem, które dotykało nas na każdym kroku. Treści rekolekcyjne i wzajemne świadectwa życia przemieniały wszystkich i zachęcały do nieustającej pracy nad zobowiązaniami i wzrostem duchowym. Podczas godziny świadectw odkryliśmy jak wiele Bóg może zmienić w nas w tak krótkim czasie.

ORARII Serpelice Msza SwDiakonia rekolekcyjna służąca w cichości i otwartości na potrzeby braci, jednoczyła nas we wspólnocie. Szczególne podziękowania składamy diakonii wychowawczej. Duża grupa dzieci w różnym wieku była doskonale zaopiekowana i wprost niezwykłe było indywidualne podejście do dzieci, szczególnie tych, które wymagały więcej troski i uwagi.

Chwała Panu za ten błogosławiony czas! Wracamy do naszych codziennych spraw i obowiązków przemienieni i gotowi do wyzwań, jakie przed nami Bóg postawi.

Iza i Rafał Pytlakowie
para prowadząca

Świadectwa ==>>

ORARII Serpelice Msza SwietaORARII Serpelice Diakonia wychORARII Serpelice Dzieci Agapa

Jesteś tu: