• Materiały do roku formacyjnego 2018/19

    "MŁODZI W KOŚCIELE"


    LIST Kręgu Centralnego ==>>
    Diecezjalny plan pracy DK AW ==>>
    Kalendarz pracy rocznej RŚ-Ż - ==>>RE Milanowek grupoweW dniach 6-8.04.2018 w Milanówku w Zgromadzeniu Zakonnym Sług Jezusa odbyły się rekolekcje ewangelizacyjne, w których wzięło udział 12 par małżeńskich z archidiecezji warszawskiej.

Opiekę duszpasterską sprawował ks. Piotr Wierzbicki. W skład diakonii rekolekcyjnej wchodziły pary animatorskie: Maria i Piotr Białoskórscy, Dorota i Arkadiusz Elbertowie oraz Paulina i Bartłomiej Gajewscy. Diakonia wychowawcza w składzie: Ryszard Stachera oraz Iwona i Artur Papińscy niestrudzenie opiekowała się 21 dziećmi (najmniejsze były z rodzicami). Posługę diakonii muzycznej pełnił Dariusz Kwiatkowski.

Na konferencjach wspólnie przeszliśmy drogę od Miłości Bożej, poprzez uznanie swojego grzechu i odnalezienie ratunku w Jezusie Chrystusie. Przyjęliśmy go za Pana i Zbawiciela. Prosiliśmy Ducha Świętego o udzielenie potrzebnych łask do życia zgodnie z wolą Pana. Na koniec odkryliśmy znaczenie wspólnoty w podążaniu za Chrystusem. Konferencje były poparte głębokimi świadectwami animatorów. Podczas wspólnych Eucharystii doświadczaliśmy jedności ze sobą i Panem.

RE Milanowek modlitwaBył to bardzo wyjątkowy czas dla wszystkich uczestników. Rekolekcje kończyły się w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Czuliśmy wezwanie do prawdziwej miłości, jaką obdarzył nas Jezus Chrystus.

Całą diakonią jesteśmy wdzięczni z całego serca za dar posługi, w którym Bóg uzdolnił powołanych.Ewelina i Paweł Pietrzakowie
para prowadząca

Świadectwo ==>>

Jesteś tu: