Drodzy,

pragniemy z radością powiadomić, że do wykazu relolekcji wakacyjnych dołącza jeszcze jedna tura tj. Oaza Rekolekcyjna Animatorów Ewangelizacji (ORAE). Prosimy o zapoznanie się z poniższym zaproszeniem przygotwanym przez Diecezjalną Diakonię Ewangelizacji Ruchu Światło-Życie naszej archidiecezji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w ORAE!

Pozdrawiamy,

ks. Grzegorz Demczyszak oraz Agnieszka i Karol Okońscy (DDE RŚŻ AW)
i
Monika i Radek Galbarczyk (para diecezjalna DK AW)

 

ORAE DDE

Domowy Kościół Archidiecezji Warszawskiej i Diecezjalna Diakonia Ewangelizacji serdecznie zapraszają na wakacyjną Oazę Rekolekcyjną Animatorów Ewangelizacji (ORAE - zob. "Czym jest ORAE?") - czyli wyjątkowe 6-dni (!!!), które pomogą nam z odwagą głosić Jezusa w codzienności.

Będzie to czas modlitwy, dzielenia się świadectwem, warsztatów i umocnienia w posłaniu do ewangelizacji. Wszystko po to, abyśmy wiedzieli jak i dlaczego mówić o Jezusie, aby nasz zapał dzielenia się Dobrą Nowiną nie stygł i abyśmy cały czas otwierali się na Jego Miłość i coraz bardziej pragnęli przekazywać ją dalej.

Zapraszamy na rekolekcje o tym czemu i jak mówić o Jezusie… na czas świadectwa, wspólnej modlitwy oraz warsztatów… często mamy pragnienie, ale nie wiemy jak… równie często brak nam nie tyle warsztatu, co chęci…

Ludzie,
choćbyśmy nie głosili im Ewangelii,
będą mogli zbawić się na innych drogach,
dzięki miłosierdziu Bożemu,
ale czy my sami możemy się zbawić,
jeśli zaniechamy jej głoszenia
z powodu gnuśności lęku,
‘wstydzenia się Ewangelii’ – jak pisał św. Paweł –
lub kierowania się fałszywymi pobudkami? /EN 74/

Termin: 22-28 sierpnia 2016 r.
Miejsce: ul. Jaszczurówka 26A, Zakopane

Prowadzący: ks. Grzegorz Demczyszak oraz Agnieszka i Karol Okońscy - wspierani przez DDE Warszawa.

Zaproszenie kierujemy nie tylko do osób chcących włączyć się w pracę Diakonii Ewangelizacji, ale do wszystkich, którzy przynagleni nakazem Chrystusa „czyńcie uczniów”, chcą głosić Chrystusa swoim dzieciom, rodzinie, znajomym i chcieliby wiedzieć JAK TO ROBIĆ.

Zgłoszenia – poprzez formularz na stronie DK AW do 30 kwietnia 2016

• po tej dacie zaproszenie na rekolekcje rozszerzamy poza naszą diecezję i, choć nadal można będzie się zgłaszać, to nie gwarantujemy czy będą miejsca

• pytania odnośnie rekolekcji prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy: małżeństwa z Domowego Kościoła (po OR I) oraz licealistów, studentów i osoby dorosłe (po ONŻ I).


I rzekł do nich: Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! (...) Oni zaś poszli i głosili Ewangelię wszędzie, a Pan współdziałał z nimi i potwierdził naukę znakami, które jej towarzyszyły.
                                                                                  (Mk16,15.20)

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności