• Materiały do roku formacyjnego 2018/19

    "MŁODZI W KOŚCIELE"


    LIST Kręgu Centralnego ==>>
    Diecezjalny plan pracy DK AW ==>>
    Kalendarz pracy rocznej RŚ-Ż - ==>>01Dnia 10 lutego 2018 roku odbył się XXIII Bezalkoholowy Bal DK. W tym roku był to bal przebierańców.
Wieczór rozpoczął się od wspólnej modlitwy i podziękowań wszystkim małżeństwom zaangażowanym w organizację balu. Zabawę zainaugurowaliśmy wspólnym polonezem.


 Różnorodność strojów zadziwiła wszystkich i wywołała serdeczne uśmiechy na twarzach. Całej zabawie przewodzili królowa Elżbieta i król Grzegorz, a z nimi bawili się: zwierzęta, ptaki, owady, przedstawiciele różnych nacji i zawodów, a także postacie z bajek, ludzie z różnych epok. Do finału na najładniejszy strój dostały się dwa tresowane szczury, papużki nierozłączki, piraci, para pilotująca z promu kosmicznego oraz biedny rybak ze złotą rybką. Ostatnia z wymienionych drużyn, podbiła serca publiczności. Tym samym rybak i złota rybka zdobyli wyróżnienie za najbardziej wymyślny, własnoręcznie przygotowany strój, bo króla i królowej balu już nie trzeba było wybierać .


Podczas balu grał i śpiewał profesjonalny zespół muzyczny z wodzirejem. Odbyła się także loteria fantowa oraz licytacja obrazów Blanki Skórczyńskiej. Dochód z obydwu akcji przeznaczony zostanie na zasilenie funduszu rekolekcyjnego.02


Ach, jak dobrze bawiliśmy się w duchu Nowej Kultury! Pomiędzy tańcami było pyszne jedzenie i czas na rozmowy. Cieszy nas fakt, że jako Wspólnota umiemy się dobrze bawić bez alkoholu, mamy dystans do siebie i jesteśmy niezwykle twórczy.


Zabawa była kontynuowana następnego dnia, tym razem na parkiet wyszły dzieci, które tańczyły do taktu wesołej muzyki. Były też liczne zabawy oraz balowe przyjęcie.


Przy tej okazji pragniemy raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i przeprowadzenia tegorocznego balu.03

 

Do zobaczenia za rok,

Kasia i Marcin Piaseccy

 

 

Zdjęcia autorstwa Agnieszki Worobiec

 

09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06

Jesteś tu: