• Materiały do roku formacyjnego 2018/19

    "MŁODZI W KOŚCIELE"


    LIST Kręgu Centralnego ==>>
    Diecezjalny plan pracy DK AW ==>>
    Kalendarz pracy rocznej RŚ-Ż - ==>> 

RE 2013-14

Drogie małżeństwa,

serdecznie zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne, które  kierujemy do wszystkich małżeństw DK odczuwających potrzebę ożywienia swej wiary i umocnienia relacji z Panem Jezusem. W szczególny sposób zachęcamy do wzięcia udziału w tych rekolekcjach kręgi pilotowane, aby doświadczenie Bożej miłości przeżywane we wspólnocie przyniosło umocnienie wiary i pragnienie podążania za Jezusem.

Jak już wspominaliśmy rekolekcje ewangelizacyjne organizowane przez naszą archidiecezję odbędą się w ośmiu weekendowych turach w okolicach Warszawy. 

Pierwsze rekolekcje już 19-21.10.2018 w Sulejówku. Więcej informacji o tych i kolejnych rekolekcjach, na które zapisy zostaną wkrótce otwarte, w zakładce Rekolekcje → Rekolekcje śródroczne →→

Rekolekcje ewangelizacyjne mają charakter otwarty dlatego tych z Was, którzy już byli na takich rekolekcjach, zachęcamy by zaprosili na nie także inne małżeństwa, które nie są w DK. Powiedzcie o swoim doświadczeniu rekolekcji, może dodatkowo podeślijcie link do strony ze świadectwami innych małżeństw. Jeśli ktoś wyrazi zainteresowanie - pomóżcie w kontakcie z parą prowadzącą i w zgłoszeniu przez stronę. Może dla jakiegoś małżeństwa właśnie Wy będziecie szansą na zbliżenie się do Boga.    

Pozdrawiamy w Panu

Kasia i Marcin Piaseccy
para diecezjalna DK AW

wraz z Diakonią Oaz Rekolekcyjnych DK AW

 

Jesteś tu: