dla pilotow 1488837490
Drodzy obecni i przyszli piloci :)
 
Zapewne część z Was pamięta, że w naszej diecezji prowadzimy warsztaty dla par, które albo już pilotują nowe kręgi DK, albo chciałyby się włączyć w tę posługę. Te warsztaty nie zastępują sesji o pilotowaniu, na którą każdego z Was serdecznie zapraszamy, ale też wiemy, że są dużą pomocą dla tych, którzy mierzą się z bardzo wymagającym, ale też dającym wiele radości wyzwaniem, jakim jest pilotowanie nowego kręgu.
W najbliższą sobotę o godzinie 10:00 kolejną sesję warsztatów przeprowadzą Kasia i Piotr Czublunowie. Tym razem spotkanie będzie poświęcone prawidłowemu przebiegowi spotkania, wprowadzeniem w zobowiązania i trudnościom w pilotażu.
Gorąco zachęcamy do udziału w tym spotkaniu, które z oczywistych względów odbędzie się online. Poniżej link do tego spotkania i prosimy, zarezerwujcie sobie około 1,5 godziny.
 
Katarzyna i Piotr Czublun
 
 
Link do spotkania: naciśnij aby dołączyć
Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności