W dniach 10-11.09.2021 w Częstochowie odbyło się doroczne podsumowanie prac Domowego Kościoła. Najważniejszym punktem spotkania były wybory nowej pary krajowej. Po 6 latach i 8 miesiącach posługi Katarzyna i Paweł Maciejewscy przekazali stery Domowego Kościoła nowo wybranej parze. Pary diecezjalne z całego kraju oraz krąg centralny  wyłoniły trzy kandydatury, spośród których Delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. Ruchu Światło- Życie, biskup Krzysztof Włodarczyk, wskazał nową parę krajową Domowego Kościoła - Małgorzatę i Tomasza Kasprowiczów z diecezji szczecińsko-kamieńskiej, która swoim życiem w pełni realizuje zdanie "Służę więc jestem".

W czasie spotkania odbyło się również przekazanie posług nowym parom diecezjalnym oraz filialnym. W naszej filii Beata i Jarosław Bernatowiczowie przekazali posługę pary filialnej Beacie i Krzysztofowi Krawczykom.

Wszystkim nowym parom życzymy mocy Ducha Świętego, opieki Niepokalanej i wstawiennictwa założyciela Ruchu, ks. Franciszka Blachnickiego, a ustępującym parom, a szczególnie Kasi i Pawłowi, dziękujemy serdecznie za ich trud.

  Anna i Piotr Zadrożni                                                ks. Paweł Witkowski

para diecezjalna DK AW                                        moderator diecezjalny DK AW

 DSF8385 DSF8426 DSF8655 DSF8743a DSF8830

 DSF8858

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności