chrystus sluga 1 1381606473Warka, 02.10.2021

 

Drodzy Księża opiekunowie kręgów

Zapraszam wszystkich współbraci Księży opiekunów kręgów Domowego Kościoła – rozpoczynających towarzyszenie kręgom jak i doświadczonych moderatorów Ruchu Światło-Życie – na spotkanie tradycyjnie w październiku, na początku nowego roku formacyjnego. Będzie to okazja do podzielenia się radościami i troskami posługi wobec małżeństw i rodzin, czy też zadawania pytań – wszelkich związanych z Domowym Kościołem oraz usłyszenia o tym co nowego w DK w diecezji i w kraju. W części spotkania dołączą do nas Anna i Piotr Zadrożni – para diecezjalna DK.

Do wyboru jest jeden z dwóch terminów o godz. 19.30. Pierwszy już w najbliższy wtorek 5 października na plebanii parafii św. Jakuba Apostoła na pl. Narutowicza w Warszawie (dom parafialny na lewo od kościoła, dzwonić na „kuchnię”, można wjechać samochodem na teren kościelny). Drugi w czwartek 14 października w domu parafialnym parafii św. Jadwigi Śląskiej w Milanówku, ul. Tadeusza Kościuszki 41.

Serdecznie pozdrawiam oczekując wspólnego spotkania.

Z Panem Bogiem

ks. Paweł Witkowski
Moderator Diecezjalny
Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie
Archidiecezji Warszawskiej

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności