mini baner red 1 anim

Drogi Domowy Kościele,
 
Na początku chcielibyśmy się Wam przedstawić. Nazywamy się Katarzyna i Paweł Rudniccy, w Domowym Kościele jesteśmy 17 lat i tyle lat też jesteśmy małżeństwem, mamy dwie córki.
Przez ponad 6 lat byliśmy odpowiedzialni za Diecezjalną Diakonię Miłosierdzia diecezji warszawsko praskiej a od maja tego roku pełnimy posługę pary odpowiedzialnej za Centralną Diakonię Miłosierdzia.
 
Bardzo byśmy chcieli Was też zaprosić do udziału w akcji charytatywnej, która już po raz jedenasty jest organizowana przez Ruch Światło- Życie diecezji warszawsko praskiej. 
Wirtualna Choinka bo o niej mowa poza wymiarem charytatywnym ma również wymiar ewangelizacyjny. Każda ofiarodawca otrzymuje od organizatorów zaproszenie do skorzystania z warsztatów multimedialnych, obejrzenia przedstawienia czy innego wydarzenia które jest działaniem preewangelizacyjnym. Wszystkie osoby, które z tego skorzystają są zapraszane do pogłębiania swoich relacji z Bogiem. Przez wiele lat trwania Wirtualnej Choinki zauważyliśmy, że bardzo wielu ofiarodawców to osoby niewierzące lub poszukujące. Dzięki Wirtualnej Choince mają szanse odkryć Jezusa.
 
Wśród osób, do których docieramy z pomocą są również osoby ze wspólnoty naszego Ruchu czy to wspólnot młodzieżowych czy DK. Jeśli wśród Was, w Ruchu waszej diecezji są osoby potrzebujące wsparcia zgłoście te osoby do Wirtualnej Choinki. Opiszcie krótko ich potrzeby a my postaramy się znaleźć ofiarodawców dla tych osób.
Akcja rozpoczyna się 18 listopada  a kończy 18 grudnia. Czekamy na zgłoszenia z Waszych diecezji do 20 listopada. Przesyłajcie je na adres: centralna.diak.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Zapraszamy na stronę www.wirtualnachoinka.pl j
 
 
Katarzyna i Paweł Rudniccy
 
Diakonia Miłosierdzia
Stowarzyszenie DIAKONIA Ruchu Światło-Życie
ks. Blachnickiego 2, 34-450 Krościenko nad Dunajcem
BANK PKO S.A. nr  05 1240 1574 1111 0010 9064 6842 – rachunek Centralnej Diakonii Miłosierdzia

Wsparcie rekolekcji organizowanych w temacie Bożego Miłosierdzia.

Można też wpłacać 1% z podatku:
NASZ KRS 0000071891 z dopiskiem Diakonia Miłosierdzia

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności