domek dkaw

 

 

 

 

 

Kochani,

serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach formacyjnych, które mamy nadzieję, pomimo kolejnej fali pandemii odbędą się w czasie ferii zimowych 2022 roku.

ORAR II – Oaza Rekolekcyjna Animatorów Rodzin II stopnia (30.01-5.02.2022 Kluczbork) – celem tych rekolekcji jest formacja animatorów w rodzinie, małej grupie i wspólnocie. Przedstawienie zadań stojących przed parą animatorską oraz zachęcenie małżonków do kształtowania postawy wiary w Boże prowadzenie.

Do udziału w tych rekolekcjach zapraszamy małżeństwa po przeżyciu rekolekcji Oaza Rodzin I - OR I a szczególnie te małżeństwa, które po raz pierwszy zostały wybrane na parę animatorską w kręgu.

ORAR I - Oaza Rekolekcyjna Animatorów Rodzin I stopnia (31.01- 06.02.2022 Kiczory) – to rekolekcje formacyjne, które ukazują znaczenie charyzmatu Światło-Życie, pozwalają zrozumieć kim jest Nowy Człowiek, co to jest Nowa Wspólnota i na czym polega Nowa Kultura. Dodatkowo pogłębiają rozumienie istoty, celu, duchowości i metody DK w ramach Ruchu Światło-Życie.

Do udziału w tych rekolekcjach zapraszamy małżeństwa po przeżyciu rekolekcji Oaza Rodzin I - OR I.

Zapisów można dokonać jedynie poprzez formularz internetowy dostępny pod linkiem "Zapisy"

Zastrzegamy sobie  możliwość odwołania rekolekcji ze względu na zmieniającą się sytuację epidemiczną.

Obejmujemy modlitwą księży moderatorów, pary prowadzące oraz wszystkich animatorów, diakonie i uczestników tegorocznych rekolekcji śródrocznych i Was również prosimy o modlitwę w ich intencji.

Z Panem Bogiem

             Anna i Piotr Zadrożni                 ks. Paweł Witkowski         

para diecezjalna DK AW       moderator diecezjalny DK AW

wraz z Diakonią Oaz Rekolekcyjnych DK AW

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności