Wizytówka Ruchu

www.wruchu.oaza.pl – to nowy serwis, który został stworzony dla tych, którzy w Ruchu nie są, a zadają podstawowe pytania: co to jest oaza? czy warto dołączyć? gdzie są spotkania?

Jest to strona na której znajdziecie kilka podstawowych informacji o Ruchu, o tym jak wyglądają spotkania, garść świadectw o tym co Pan Bóg zdziałał przez Ruch w naszym życiu. Ale chyba najważniejszym działem jest "Jak dołączyć?".

Traficie tam na mapę Polski z zaznaczonymi wspólnotami. Wielu animatorów przyjeżdża do Warszawy, by studiować, jest po formacji ale nie wie gdzie szukać wspólnoty. Taka baza danych o wspólnotach i terminach spotkań bardzo im ułatwi znalezienie tej w swojej okolicy. Każdy nowy animator we wspólnocie jest na wagę złota.

Strona mam nadzieję będzie też służyła za cenną informację dla ludzi, którzy szukają wspólnot.

Wkrótce 4 kwietnia, kiedy to wspominamy patrona internetu – św. Izydora z Sewilli. Zachęcam by ten dzień był szczególną okazją do promocji Ruchu w internecie. Adres www.wruchu.oaza.pl możecie umieścić w opisie na gadu-gadu, Naszej Klasie. Poprzesyłać go możecie uczestnikom i poprosić by umieścili ten adres u siebie na komunikatorze. W końcu, możecie go podać na gronie, forach na których jesteście zapisani. Wystarczy spojrzeć na mapę Warszawy by stwierdzić: mamy duży potencjał. Nie zmarnujmy szansy!

www.wruchu.oaza.pl – wejdź i obejrzyj.

 

(tekst pochodzi ze strony oazy diecezji warszawsko-praskiej www.wpraga.oaza.pl)