Poszukujemy kontakty do wszystkich osób, które kiedyś posługiwały w Diakonii Wychowawczej – przypominamy o prośbie skierowanej do animatorów kręgów na Dniu Wspólnoty Animatorów w Piasecznie.

 

Zbieramy konspekty i  materiały które były/są wykorzystywane podczas rekolekcji Oaza Rodzin.

 

Masz puzzle, których nikt już nie ułoży? Gry planszowe kurzą się żałośnie? Skakanie na skakance już nie bawi Twoich dzieci?

Podziel się zabawkami z nami!
Diakonia wychowawcza otwiera "Bank zabawek"!

 

Zapraszamy do przekazania na rzecz Diakonii Wychowawczej zabawek, gier i sprzętów, które będą mogły być wykorzystane w czasie zajęć dla dzieci podczas spotkań i rekolekcji DK. Osoby, które chciałyby się podzielić tymi dobrami, prosimy o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

SZCZEGÓLNIE POSZUKUJEMY:
gier planszowych, sprzętu sportowego, materiałów do różnych zabaw zespołowych, wartościowych książek i filmów, zabawek do piaskownicy, przebrań (głównie do jasełek), materiałów plastycznych, kolorowanek oraz wszelakich drobiazgów, mogących stanowić nagrody w konkursach.

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności