„Czyńcie uczniów ze wszystkich narodów”

W obecnym roku formacyjnym w całym Ruchu Światło – Życie zgłębiamy rzeczywistość, którą wyznacza hasło roku: „Czyńcie uczniów ze wszystkich narodów”. Wydaje się więc słusznym, by ta myśl towarzyszyła wszelkim działaniom podejmowanym przez nas jako członków Ruchu, także takim jak wspólna, dobra zabawa podczas Bezalkoholowego Balu po raz XV organizowanego w naszej Diecezji przez Domowy Kościół 23 stycznia 2010 roku w Strzeniówce.

Pragniemy zachęcić tych, którzy wybierają się na Bal, by w ich strojach można było dostrzec tę ideę. Mamy nadzieję spotkać się w „międzynarodowym” i „wielokulturowym” towarzystwie Nowych Ludzi, gotowych głosić Dobrą Nowinę wszystkim narodom. A łatwiej jest to czynić, gdy chociaż zewnętrznie staramy stać się podobnymi do nich.

Cały świat czeka na Jezusa, a my jesteśmy wezwani by „czynić uczniów ze wszystkich narodów”! Słowem, czynem, zabawą, uśmiechem, radością, przebraniem i rozszerzaniem Miłości! Także na Balu.

                                                                                                                                        Zapraszamy!

                                                                                                         Organizatorzy XV Bezalkoholowego Balu DK

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności