W dniu 20.12.2009 w Piasecznie animatorzy kręgów Domowego Kościoła z Rejonu Nadwiślańskiego zebrali się aby wybrać nową parę rejonową. Beata i Jarek Bernatowicz pełniący dotychczas z wielkim oddaniem i zaangażowaniem posługę pary rejonowej zostali wybrani aby służyć Domowemu Kościołowi naszej diecezji jako para diecezjalna. 

Rejon Nadwiślański stanął wobec potrzeby wyboru nowej pary rejonowej. Wybory przeprowadził ks moderator Marcin Łuczak. Z woli Bożej wybór padł na Wiesię i Igora Wasilewskich.

Podziękowaliśmy Beacie i Jarkowi za piękną posługę obdarowując Ich książką "Świętość dwojga" i tej codziennej świętości w życiu Im życzymy oraz prowadzenia przez Ducha Świętego w posłudze pary diecezjalnej. Podziękowaliśmy Kasi i Piotrowi oraz Monice i Radkowi - małżeństwom, które z otwartym i pokornym sercem stanęły do wyborów poddając się woli Bożej. Wiesi i Igorowi przekazaliśy tradycyjnie "pakiet startowy" zawierający Zasady DK oraz zestaw obowiązyjących w formacji DK konspektów.  

Zaraz po wyborze modliliśmy się w intencji nowo wybranych prosząc Ducha Świętego, aby umacniał Ich w posłudze i pomagał rozeznawać wolę Bożą.

Przekazanie posługi będzie miało miejsce w dniu 27.12.2009 roku podczas Spotkania Opłatkowego Domowego Kościoła na Siekierkach.   

Zdjęcia=>>

 

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności