chrzest1Drodzy,

już w najbliższą niedzielę 08 stycznia 2017 w Święto Chrztu Pańskiego, w Archikatedrze św. Jana na Starym Mieście będziemy jako Ruch Światło-Życie naszej archidiecezji przeżywać Diecezjalny Dzień Wspólnoty.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.00 zawiązaniem wspólnoty. Po nim wysłuchamy katechezy i świadectw. O godz. 15.00 będziemy uczestniczyć w Eucharystii, koncelebrowanej przez Jego Eminencję ks. Kardynała Kazimierza Nycza.

O tym, dlaczego to szczególny dzień dla członków Ruchu Światło-Życie pisał w zeszłym roku ks. Andrzej Pawlak, moderator diecezjalny Domowego Kościoła AW. Zachęcamy do przypomnienia sobie tych słów: ks. Andrzej Pawlak o Niedzieli Chrztu Pańskiego ==>>

Bardzo prosimy osoby, które mogłyby włączyć się w służbę przy ołtarzu, o możliwie szybki kontakt z nami – paradiecezjalnadkaw(at)gmail.com 

Naszą troską jako DK mamy objąć następujące posługi w czasie Eucharystii:
- przeczytanie przygotowanej już modlitwy wiernych – potrzebne małżeństwo
- przyniesienie darów – potrzebne małżeństwo
- zebranie kolekty – potrzebne 2 osoby do zebrania ofiar pieniężnych
- służba ministranta/lektora przy ołtarzu – potrzeba 3 panów

Przypominamy, że podczas DDW będzie możliwość przekazania fantów na loterię, która odbędzie się w czasie XXII Balu DK, a zbiórka będzie przeznaczona na fundusz rekolekcyjny. Prosimy o otwartość serca i przyniesienie ciekawych fantów!

Zapraszamy serdecznie do licznego udziału w drugim w tym roku formacyjnym Diecezjalnym Dniu Wspólnoty Ruchu Światło-Życie!

Do zobaczenia!

                                Katarzyna i Marcin Piaseccy                          ks. Andrzej Pawlak
                                  para diecezjalna DK AW                     moderator diecezjalny DK AW

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności