Rejon Pruszków | ||||
Podrejon Piastów | ||||
Lp. | animatorzy | ks. moderator | parafia kręgu | |
1. | Maria i Janusz Ziółek | ks. Piotr Borys | Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie | |
2. | Monika i Piotr Popielec | ks. Jan Konarski | Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie | |
3. | Joanna i Marcin Adamczuk | ks. Piotr Borys | Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie | |
4. | Joanna i Maciej Janiszewscy | ks. Grzegorz Nowaczek | Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie | |
5. | Magdalena i Marcin Soliwoda | ks. Tomasz Chruścik | Matki Bożej Częstochowskiej w Piastowie | |
6. | Matki Bożej Częstochowskiej w Piastowie | |||
Podrejon Michałowice |
||||
Lp. | animatorzy | ks. moderator | parafia kręgu | |
1. | Katarzyna i Przemysław Bednarscy | ks. Marek Małkiewicz | Wniebowzięcia NMP w Michałowicach | |
2. | Hanna i Hubert Mordka | ks. Marek Małkiewicz | Wniebowzięcia NMP w Michałowicach | |
3. | Agnieszka i Mariusz Szymańscy | ks. Marek Małkiewicz | Wniebowzięcia NMP w Michałowicach | |
4. | Ewa i Władysław Baksza | ks. Mieczysław Rzepecki | Najświętszej Maryi Panny w Komorowie | |
5. | Marta i Mariusz Jabłońscy | ks. Bartosz Kuczmarski | św. Szczepana w Raszynie | |
Podrejon Pruszków św. Kazimierz | ||||
Lp. | animatorzy | ks. moderator | parafia kręgu | |
1. | Agnieszka i Sławomir Okoń | ks. Rafał Stasiak | św. Kazimierza w Pruszkowie | |
2. | Bożena i Lesław Pliś | ks. Krzysztof Różak | św. Kazimierza w Pruszkowie | |
3. | Agnieszka i Marek Król | ks. Marek | św. Kazimierza w Pruszkowie | |
4. | Monika i Artur Nowakowscy | ks. Marian Mikołajczak | św. Kazimierza w Pruszkowie | |
Podrejon Pruszków św.Józef | ||||
animatorzy | ks. moderator | parafia kręgu | ||
1. | Lilla i Maciej Guranowscy |
ks. Krystian Bondarowski | św. Józefa Oblubieńca w Pruszkowie | |
2. | Justyna i Jakub Witkowscy |
ks. Piotr Maciejak | św. Józefa Oblubieńca w Pruszkowie | |
3. | Anna i Piotr Ptak |
ks. Łukasz | św. Józefa Oblubieńca w Pruszkowie | |
4. | Jolanta i Paweł Gajewscy | św. Józefa Oblubieńca w Pruszkowie | ||
5. | Anna i Grzegorz Alberscy | ks. Jerzy Chmielewski | Niepokalanego Poczęcia NMP w Pruszkowie | |
6. | Agnieszka i Mirosław Frelak | ks. Jerzy Chmielewski | Niepokalanego Poczęcia NMP w Pruszkowie | |
Podrejon Brwinów | ||||
Lp. | animatorzy | ks. moderator | parafia kręgu | |
1. | Anna i Michał Poręba |
ks. Arkadiusz Śledzik | św. Floriana w Brwinowie | |
2. | Anna i Wojciech Niedzińscy | ks. Sylwester Lament | św. Floriana w Brwinowie | |
3. | Sylwia i Wojciech Pełtak | ks. Arkadiusz Śledzik | św. Floriana w Brwinowie | |
4. | Agnieszka i Bernard Adamczykowie | ks. Sylwester Lament | św. Floriana w Brwinowie | |
5. | Ewa i Krzysztof Michalak | ks. Filip Augustyniak | Najświętszej Maryi Panny w Otrębusach |
|
6. |
Grażyna i Tomasz Siudym | ks. Filip Augustyniak |
Najświętszej Maryi Panny w Otrębusach |
|
Podrejon Nadarzyn | ||||
animatorzy | ks. moderator | parafia kręgu | ||
1. | Iwona i Paweł Kuch | ks. Jarosław Kuśmierczyk | św. Klemensa w Nadarzynie | |
2. | Agnieszka i Sylwester Kucharscy | ks. Krzysztof Woźniak | św. Klemensa w Nadarzynie | |
3. | Małgorzata i Tomasz Lipińscy | ks. Jerzy Jędrzejczyk | św. Klemensa w Nadarzynie | |
4. | Izabela i Ireneusz Greszta |
ks. Bogdan Gospodarczyk | św Michała Archanioła w Młochowie |
ks. moderator |