2017 BJBPodczas ostatniego Dnia Wspólnoty Diakonii Diecezjalnych filii warszawskiej odbyły się wybory kandydatów do posługi pary filialnej. Z radością zawiadamiamy, że moderator generalny ks. Marek Sędek wskazał do tej posługi Beatę i Jarka Bernatowiczów.
Beata i Jarek pełnili m.in. posługę pary rejonowej, pary diecezjalnej archidiecezji warszawskiej (2010-2013). Obecnie są członkami CDOR oraz odpowiedzialnymi Diakonii Oaz Rekolekcyjnych DK AW. Z oddaniem angażują się w działania w parafii, diecezji i całym Ruchu. 
Beacie i Jarosławowi życzymy światła Ducha Świętego, otwarcia na Jego działanie oraz radości z posługi na rzecz całego Ruchu Światło-Życie.
Ustępującym parze filialnej Annie i Grzegorzowi Śliwowskim dziękujemy za gorliwą i ofiarną posługę, za wierne stanie na straży charyzmatu pozostawionego nam przez Założyciela. Niech Pan Bóg wynagrodzi włożony trud i serce.

Przekazanie posługi nastąpi podczas styczniowego spotkania odpowiedzialnych DK w Warszawie. Obie pary małżeńskie polecamy Bogu w naszych modlitwach.

 

Chrystusie Sługo, zmiłuj się nad nimi!
Niepokalana, Matko Kościoła, módl się za nimi!
Czcigodny sługo Boży, ks. Franciszku, wstawiaj się za nimi!

Kasia i Marcin Piaseccy                                     Ksiądz Andrzej Pawlak
para diecezjalna DK AW                                         moderator DK AW

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności