Oplatek mNajserdeczniej zapraszamy wszystkie rodziny Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie naszej archidiecezji oraz księży opiekunów duchowych kręgów na Diecezjalne Spotkanie Opłatkowe, które będzie miało miejsce w poniedziałek 1 stycznia 2018 w Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży na Siekierkach (ul. Gwintowa 3).
To wydarzenie jest też okazją do spotkania się rodzin z naszego Ruchu z biskupem naszej diecezji Ks. Kardynałem Kazimierzem Nyczem.

To spotkanie będzie szczególnie ważne dla naszej wspólnoty, gdyż w tym roku minęło 40 lat od40 lat DKAW m powstania pierwszego kręgu Domowego Kościoła Archidiecezji Warszawskiej. Będziemy razem świętować tą okrągłą rocznicę. Szczególnymi gośćmi na spotkaniu będą (mamy nadzieje) wszystkie pary diecezjalne DK AW. 

Spotkanie rozpoczniemy o godz. 16.00 Eucharystią w górnym kościele, koncelebrowaną przez naszego Arcybiskupa. Kolekta zbierana podczas Eucharystii będzie przeznaczona na dofinansowania do rekolekcji dla osób potrzebujących z DK AW.

Po Eucharystii udamy się do dolnego kościoła, gdzie podzielimy się opłatkiem. Następnie zaprosimy do obejrzenia filmiku zrobionego specjalnie na tą okazję. Filmik pokazuje, trochę z „przymrużeniem oka”, historię DK AW. Ty również tworzysz tę historię więc być może też odnajdziesz się na tym filmiku. Spotkanie zakończymy świąteczną agapą (prosimy serdecznie o przyniesienie czegoś na wspólny stół) i urodzinowym tortem.

Podczas diecezjalnego spotkania opłatkowego będzie można odebrać zaproszenia na XXIII Bezalkoholowy Bal Domowego Kościoła AW oraz przekazać fanty na loterię.

 

Kasia i Marcin Piaseccy                                                             Ksiądz Andrzej Pawlak
     para diecezjalna DK AW                                                      moderator diecezjalny DK AW

 

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności