Droga Wspólnoto, Drodzy Kapłani!

Domowy Kościół Zapraszamy na     Ruch Świało-Życie

Rejonowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie

Rejonu Centrum, który odbędzie się

w niedzielę 16 października 2022 r.

w kościele św. Jakuba Apostoła ul. Grójecka 38 (Plac Narutowicza)

Plan dnia:

13:15 Zawiązanie wspólnoty (sala św. Faustyny - oddzielny budynek, wejście przez bramę, na prawo od głównego wejścia do kościoła św. Jakuba Apostoła)

13.25 Konferencja „Życie w świetle” (temat roku) i świadectwa (sala św. Faustyny)

13.50 Spotkanie w grupach (sala św. Faustyny)

14.30 Namiot spotkania Mt 5,14-16 (kościół św. Jakuba Apostoła)

14.50 Przygotowanie do Eucharystii i Eucharystia z włączeniem kręgu do Wspólnoty Domowego Kościoła (kościół św. Jakuba Apostoła)

Agapa (sala św. Faustyny)

Dzieci powyżej 3 lat będą miały zapewnioną opiekę i zabawy od godz. 13.00 do rozpoczęcia Eucharystii. Opiekunowie będą czekać na dzieci w salce na pierwszym piętrze plebanii (salka znajduje się w innym budynku niż Sala św. Faustyny - po lewej stronie budynku kościoła św. Jakuba Apostoła patrząc od frontu, wejście też od ulicy Barskiej).

Zastanówmy się co każdy z nas może dać naszemu Ruchowi i Wspólnocie Rejonowej. Liczymy na Waszą obecność oraz zaangażowanie w przygotowanie RDW i Agapy.

Kontakt dla chętnych do Służby Liturgicznej (w i poza prezbiterium): Wojciech Matusiak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt dla chętnych do diakonii muzycznej/scholi: Monika Deręgowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt w sprawie Agapy i wsparcia diakonii wychowawczej: Renata i Robert Sasinowie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Będziemy wdzięczni, jeśli każdy krąg przygotuje jedną sałatkę i ciasto lub zdrową przekąskę. Zostanie zapewniona woda, kawa i herbata. Nie zabraknie również czegoś pożywnego. Jeśli ktoś ma pomysł i chęć przygotowania czegoś na ciepło jesteśmy otwarci i prosimy o kontakt.


Do zobaczenia, z
Panem Bogiem, 

Moderator Rejonu Centrum

ks. Henryk Bartuszek

Życie w Świetle

Renata i Robert Sasinowie para rejonowa Rejonu Centrum

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności