W pogodny wieczór 26 czerwca spotkaliśmy się w parafii Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych na Chomiczówce na Eucharystii, podczas której dziękowaliśmy Panu za 3 lata naszej posługi w rejonie Kampinos i prosiliśmy o światło Ducha Św. przed wyborem nowej pary rejonowej. Po Eucharystii Ania i Piotr Zadrożni, nasza para diecezjalna, przeprowadzili wybory nowej pary rejonowej.

Z serca dziękujemy małżeństwom, które wykazały gotowość podjęcia posługi: Małgosi i Piotrowi Jabłońskim, Justynie i Maciejowi Loretz oraz Marzenie i Pawłowi Tomaszewskim. To dzięki takiej postawie służby buduje się wspólnota Domowego Kościoła.

Zgromadzeni animatorzy na nową parą rejonową wybrali Justynę i Macieja Loretz, którym życzymy błogosławieństwa na drodze posługi, wielu łask i otwartości na wolę Pana. Jednocześnie prosimy wszystkie małżeństwa o modlitwę w intencji nowej pary oraz wsparcie w posłudze.

Kończąc swoją drogę służby pragniemy podziękować przede wszystkim Panu za prowadzenie, opiekę, wszystkie łaski. Pan dawał nam światło, które nas prowadziło w wielu sytuacjach, a także uczył nas postawy pokornej służby.

Dziękujemy serdecznie za pomoc i wsparcie naszym moderatorom rejonowym – ks. Marcinowi Łuczakowi oraz ks. Łukaszowi Dudzie. Dziękujemy za towarzyszenie i zaangażowanie wszystkim małżeństwom, które włączały się w posługę – parom łącznikowym, pilotującym, animatorom, diakonii muzycznej i każdemu, kto wspierał nas swoją pracą i dobrym słowem.

Monika i Adam Markowscy
ustępująca para rejonowa

 

wybory 26 06 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Justyna Loretz

Piotr Jabłoński

Marzena i Paweł Tomaszewscy

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności