Planujemy też rejonową, weekendową Oazę Modlitwy pod hasłem "Historie Miłosne w Biblii"  -  to wyjęte z opowieści biblijnych historie par małżeńskich, które - mimo odległości w czasie - mogą nauczyć wiele współczesne małżeństwa. Zapraszamy do twórczego spotkania ze Słowem Bożym, które ma moc zmieniać nasze życie.


Prowadzący (głoszący) to DDE czyli Diecezjalna DIakonia Ewangelizacji, małżeństwa: Anita i Adam Andrasiakowie (uczestniczyli w tworzeniu tych rekolekcji) oraz Ania i Paweł Kędziorowie i ks. Grzegorz Demczyszak.

Rekolekcje odbędą się w marcu przyszłego roku (czas Wielkiego Postu), w systemie STACJONARNYM, bez noclegu, ale z cateringiem, w jednej z parafii w Warszawie lub bliskiej okolicy - być może w Raszynie. Koszt nie powinien przekroczyć kilkudziesięciu złotych od osoby...
Który termin byłby dla chętnych z Waszych kręgów bardziej odpowiedni? Osoby, które odpowiedzą, będą miały PIERWSZEŃSTWO w zapisach! Prosimy o zaznaczenie preferowanej  opcji, można wybrać obie: 

 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności