Rejonowa Diakonia Modlitwy

Kochani, z wielką radością pragniemy poinformować, że w naszym rejonie Grodzisko-Pruszkowskim Ruchu Światło-Życie powstała Diakonia Modlitewna licząca 20 osob. Naszym opiekunem jest ks. Jerzy Chmielewski, moderator Domowego Kościoła Rejonu Pruszków. Pierwsze spotkanie Diakonii odbyło się 18 listopada 2021 r. w kościele pw. Niepolakanego Poczęcia NMP na Żbikowie w Pruszkowie. Składało się z udziału w Mszy św. i adoracji. Jeśli ktoś czuje w swoim sercu pragnienie modlitwy, szczególnie za nasze rejony DK Pruszków i Grodzisk oraz nasz wspólny rejon RŚŻ - jesteśmy otwarci na każdą osobę. Chętnych pragnących dołączyć do Diakonii prosimy o kontakt nami - Basią i Markiem Osińskimi tel. 604 897 954. Obejmujemy modlitwą każdego z Was. Dobrze że jesteście!

Rejon PRUSZKÓW obejmuje kręgi z obszaru dekanatów: pruszkowski (parafia św. Kazimierza, parafia św. Józefa oraz parafia Niepokalanego Poczecia Najświętszej Maryi Panny w Pruszkowie), brwinowski (Brwinów i Otrębusy), raszyński (Nadarzyn i Młochów).

Para rejonowa -

kontakt:

 

Pary łącznikowe:

- podrejon Pruszków św. Józef -

- podrejon Pruszków św. Kazimierz -

- podrejon Brwinów -

- podrejon Nadarzyn - 


Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności