Rekolekcje ewangelizacyjne LAST MINUTE

Drogie Małżeństwa DomowoKościołowe,

Wiosna za oknem już rozkwitła, wszyscy myślimy o odpoczynku ciała, spragnionego ciepła i słońca. A my zachęcamy Was też do pomyślenia o odpoczynku duszy - zatrzymania w doborowym towarzystwie przed samym Jezusem. 
Mamy dla Was specjalną, limitowaną ofertę na wyjazd na Rekolekcje Ewangelizacyjne do podwarszawskiego Niepokalanowa w terminie - 8-11 czerwca (weekend Bożego Ciała). 
Jeśli jesteś na etapie pilotażu - Te rekolekcje są dla Ciebie!
Jeśli już byłeś na Rekolekcjach Ewangelizacyjnych ale wieki temu - Te rekolekcje są dla Ciebie!
Jeśli NIGDY na rekolekcjach nie byłeś - Te rekolekcje są dla Ciebie! (Metoda małych  kroków wchodzenia w relację z Jezusem jest OK)!
Jeśli byłeś na Rekolekcjach Ewangelizacyjnych i/lub na wszystkich albo prawie wszystkich innych rekolekcjach Domowego kościoła - Te rekolekcje są dla Ciebie! Np przyjedź i wspomóż nas w opiece nad małoletnimi uczestnikami!
Jeśli znasz Jezusa - Te rekolekcje są dla Ciebie!
A jeśli Jezusa jeszcze nie znasz - tym bardziej na Ciebie czekamy.
Szczegóły naszych rekolekcji chętnie Wam przekażemy.Czekamy na Wasze pytania/wątpliwości i chęć udziału pod telefonem: 504 127 671 oraz na mailu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności