jozef kalisz 

Drodzy,

dnia 26.05.2018 rodziny Domowego Kościoła z całej Polski udają się na Pielgrzymkę do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, aby jak co roku spotkać się tam na szczególnym krajowym spotkaniu Domowego Kościoła. Pielgrzymka tegoroczna ma szczególny charakter ze względu na ustanowiony przez papieża Franciszka Nadzwyczajny Rok św. Józefa w Sanktuarium w Kaliszu. Trwał on będzie do 6 stycznia 2019 r., czyli święta Objawienia Pańskiego. W tym czasie pielgrzymi przybywający do kaliskiej bazyliki, pod warunkami zwyczajnymi, mogą uzyskać odpust zupełny.

Wszystkich chętnych do udziału w pielgrzymce serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy o potrzebne łaski przez wstawiennictwo św. Józefa opiekuna rodzin. Chcemy spotkać się z razem z małżeństwami z naszej i innych diecezji oraz cieszyć się darem wspólnoty, gromadzącej się wokół Jezusa.
 
Czasami spotykamy się z różnymi trudnosciami dotyczącymi wyjazdu na rekolekcje - z uzyskaniem urlopu, skomplikowaną sytuacją rodzinną, brakiem zastępstwa w rodzinnej firmie, itp., można odbyć pielgrzymkę właśnie w tej intencji. Święty Józef jest opiekunem rodzin i patronem ludzi pracy.

---

Informacji w sprawie pielgrzymki udzielają i zapisy prowadzą Monika i Zbyszek Strzeleccy
Zgłoszenia wraz liczbą osób, telefonem kontaktowym i preferowanym miejscem odjazdu autokarem (Warszawa - pl. Bankowy lub Ołtarzew - przy seminarium) prosimy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Potwierdzenie zapisu będzie dokonane dopiero po otrzymaniu przez organizatorów zaliczki w wysokości 50% kosztów pielgrzymki, które wynoszą:
100 zł od małżeństwa i 60 od osoby indywidualnej.
Konto do wpłat będzie podane zainteresowanym po zgłoszeniu.

Ewentualne telefony do kontaktu:
504 050 019 - Zbyszek, 510 059 005 - Monika.

Prosimy o modlitwę w intencji organizacji i owoców pielgrzymki.

Pozdrawiamy w Panu
i do zobaczenia w Kaliszu

Katarzyna i Marcin Piaseccy
para diecezjalna DK AW

 

 

 

 

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności