dla pilotowDrogie małżeństwa Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie naszej Archidiecezji,

w sobotę 13.10.2018 w godz. 10:00 - 13:00 odbędzie się spotkanie dla par pilotujących.

Serdecznie zapraszamy wszystkich słyszących w swoim sercu (i nie tylko) wołanie o podjęcie posługi pary pilotującej, tych którzy już ją podjęli, a także osoby chcące po prostu zobaczyć czy to dla nich. Przyjedźcie na wspólne spotkanie, aby wzajemnie umocnić się wiarą, zaangażowaniem w pracę z nowymi kręgami i budować wspólnotę małżeństw posługujących w szeroko pojętej diakonii pilotażu.

Spotkanie, które poprowadzą Kasia i Piotr Czublunowie wraz z księdzem Jarosławem Stolarczykiem, będzie miało miejsce w parafii Dobrego Pasterza w Warszawie - ul. Szczecińskiego 5 (Wola).

Niewielki parking (oznaczony strzałką na mapce poniżej) znajduje się na terenie parafii po lewej stronie kościoła – wjazd przez bramę. Dojazd do parkingu małą wewnętrzną uliczką za przystankiem autobusowym na ul. Olbrachta tuż za rondem. Można również zaparkować na uliczce dojazdowej do parkingu.

Spotkanie odbędzie się w sali nr 4 w budynku kościoła. Wejście od strony parkingu po schodkach. Z korytarza kierujemy się w lewo na schody w dół. Sala znajduje się po lewej stronie od schodów.

Pozdrawiamy w Panu
Kasia i Marcin Piaseccy
wraz z Diakonią Pilotażu DK AW

 

mapa dobry pasterz

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności