Na przestrzeni dwóch dekad ze wspólnotą Ruchu Światło-Życie przy parafii św. Jakuba związanych było wielu młodych ludzi, z których część jest teraz w Domowym Kościele. Do wszystkich, którzy identyfikują się z tą oaza, wspólnota kieruje poniższe zaproszenie.

 

***

 

20 lat Jakuba
Oaza w parafii św. Jakuba obchodzi w tym roku 20 lat istnienia! Z tej okazji 9 grudnia zapraszamy na wspólne świętowanie połączone z Rejonowym Dniem Wspólnoty. Zaczniemy o 13:00 zawiązaniem wspólnoty w sali św. Faustyny, uroczysta Eucharystia odbędzie się o 15:00 w kościele, a po niej agapa w sali św. Faustyny.

Jeśli macie jakieś zdjęcia z wydarzeń wspólnotowych z „dawnych lat”, bardzo prosimy o ich przesłanie, gdyż chcemy zrobić prezentację o historii wspólnoty, którą pokażemy podczas agapy. Zdjęcia wysyłajcie na adres szymon.kujawa57(at)gmail.com
Zachęcamy również do przyniesienia ciasta, sałatki lub czegoś innego, czym chcielibyście się podzielić z innymi podczas wspólnego świętowania.

Dwudziestolecie wspólnoty jest dla nas bardzo ważnym i radosnym wydarzeniem, które chcemy przeżyć we wspólnocie, dlatego nie może Was na nim zabraknąć. Być może bez Ciebie nie byłoby tego dwudziestolecia ;) Do zobaczenia 9 grudnia!

Katarzyna Gwiazda

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności