"Wyśpiewuj, Córo Syjońska! Podnieś radosny okrzyk, Izraelu! Ciesz się i wesel z całego serca, Córo Jeruzalem! Oddalił Pan wyroki na ciebie, usunął twego nieprzyjaciela: król Izraela, Pan, jest pośród ciebie, nie będziesz już bała się złego. Owego dnia powiedzą Jerozolimie: Nie bój się, Syjonie! Niech nie słabną twe ręce! Pan, twój Bóg jest pośród ciebie, Mocarz - On zbawi, uniesie się weselem nad tobą, odnowi swą miłość, wzniesie okrzyk radości."    (So 3,14-18a)


Radujmy się wszyscy z narodzenia Boga, Pan jest pośród nas, jest z nami. Jest w naszym życiu, w naszym małżeństwie i kapłaństwie, naszej rodzinie, w naszej pracy i trudzie, w naszej posłudze, w naszych smutkach i radości, w każdym człowieku, którego spotykamy.

Radujmy się, nasz Pan choć narodził się człowiekiem, jest Mocarzem, nie mamy się czego bać, nie musimy się lękać złego gdy On jest przy nas.
Radujmy się, On przyszedł na świat, żeby nas zbawić, On przyszedł ze swoją nadzieją.
Weselmy się, bo On przyszedł tu do nas z miłości do każdego. On jest dla nas miłosierny.

Cieszmy się i weselmy z całego serca, dzieląc miłością i śpiewając kolędy dla Pana.
Życzymy by ta radość z Narodzenia Pańskiego była udziałem każdego z Was i trwała nie tylko przez nadchodzące święta ale i cały 2019 rok. 

 

Katarzyna i Marcin Piaseccy              ks. Andrzej Pawlak
            para diecezjalna DK AW         moderator diecezjalny DK AW

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności