Ferie zimowe

Chodzisz do Kościoła, ale nie koniecznie wiesz o co chodzi w wierze? Chcesz poznać ludzi takich jak Ty i spędzić z nimi dobry czas? A może po prostu chcesz jakoś wartościowo zapełnić ferie?

Mamy coś dla Ciebie…

Serdecznie zapraszamy na zimową Oazę Ewangelizacji, czyli tygodniowe rekolekcje dla młodzieży w okolicach Warszawy. Rekolekcje te przeznaczone są dla uczniów z 7. i 8. Klasy szkoły podstawowej jak i dla uczniów szkół średnich. Jest to czas na odnowienie swojej wiary i ponowne zadanie ważnego pytania: co jest sensem mojego życia? To czas na oderwanie się od codziennego świata i szansa na wyciszenie. Czas poznawania nowych osób i zawiązywania trwałych relacji, a także czas na śpiew i zabawę.

Głównymi punktami dnia na rekolekcjach są: modlitwa poranna i wieczorna, spotkanie w grupie, Eucharystia i pogodny wieczór, czyli czas na integrację i zabawę. Poza tym na pewno nie zabraknie mniej lub bardziej aktywnego odpoczynku w formie gry w planszówki, spaceru po lesie czy gry terenowej. Wszystko to w radosnym otoczeniu wspólnoty i zimowym krajobrazie podwarszawskich miejscowości.

 

Terminy rekolekcji:

I turnus: Termin: 12-18.02
Miejsce: Dom Rekolekcyjny Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych w Sulejówku
Adres: Poprzeczna 1, 05-070 Sulejówek
Koszt: 520 zł

II turnus: Termin: 18-24.02
Miejsce: Ośrodek Rekolekcyjny w Laskach
Adres: ul. Jana Wieczorka 1, 05-080 Laski
Koszt: 520 zł (+15 zł dla osób, które chciałyby spać pod przygotowaną pościelą zamiast w śpiworze)

 

Link do zapisów: https://forms.gle/LRNezT5sn5pAxYG89

Nie może Cię zabraknąć!

 

Wakacje

Więcej informacji wkrótce…

 

Program oaz