1.     Wakacje tuż tuż, a więc nadszedł najwyższy czas na dokładniejsze zaplanowanie wyjazdów rekolekcyjnych w naszych wspólnotach w ramach Planu B. W tym celu prosimy o zgłoszenie wyjazdów małych grup według Planu B, poprzez wypełnienie formularza, który znajduje się pod linkiem [https://tiny.pl/7c95m]. Umożliwi to udostępnienie około 30.06.2020 materiałów formacyjnych dla poszczególnych kategorii wiekowych.

2.     Bardzo prosimy o wypełnienie formularza o działkach, gdzie można zgłosić miejsca, do których wyjeżdża grupa i/lub te, które polecacie/macie chęć wypożyczyć dla innych grup: [https://tiny.pl/7c95t ]. Polecane miejsca i działki będą umieszczane na mapce: [https://tiny.pl/7c9fr]

3.     Ruszyły zapisy na rekolekcje dla pojedynczych osób, które nie będą mogły wyjechać ze swoją grupą lub wspólnotą. Diecezjalne rekolekcje “planu B”  są organizowane przez diakonię deuterokatechumenatu w dwóch terminach: 13-19.07 i 20-26.07. Minimalny wiek uczestnika: po 7 klasie SP. Przewidywany koszt: 400 zł. Uprzedzamy, że możliwe jest nocowanie pod namiotami i kąpiel w strumieniu, stąd uczestnicy muszą mieć stosowny ekwipunek turystyczny i odpowiednie nastawienie.

Zapisać można się poprzez wypełnienie formularza, który znajduje się pod linkiem: [https://tiny.pl/7c754]. Na początku formularza znajdują się zasady zapisów i udziału w rekolekcjach. Każdy animator powinien się z nimi zapoznać zanim zaproponuje wyjazd swoim uczestnikom, aby móc odpowiedzieć na ich pytania. 

Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu na rekolekcje decyduje kolejność zgłoszeń i terminowa wpłata. Zapisy zostaną zamknięte wraz z wyczerpaniem limitu miejsc lub 3.07.2020r.

Procedurę i harmonogram zapisów
można znaleźć pod linkiem: [https://tiny.pl/7cmfx]

Regulamin jest dostępny tutaj: https://www.oaza.warszawa.pl/wp/wp-content/uploads/2020/06/ZASADY-REKOLEKCJI-TEMATYCZNYCH-2020.pdf

4.     Dorosłych zapraszamy na Oazę Modlitwy organizowaną przez Diakonię Modlitwy. Szczegółowe informacje: https://www.oaza.warszawa.pl/wp/archiwum/rekolekcje-archiwum/rekolekcje-o-modlitwie/.