NADWIŚLAŃSKI – Warsztaty Nawigacja w Rodzinie

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa z Waszych parafii do udziału w warsztatach multimedialnych dla małżonków z cyklu “Nawigacja w rodzinie”.

Okazja ku temu jest o tyle wyjątkowa, że jest to początek wspólnych działań parafii dekanatu konstancińskiego oraz powiatu piaseczyńskiego, wspartych przez Dyrektora Wydziału Duszpasterstwa Rodzin AW (ks. Dominik Koperski) i Moderatora Diecezjalnego Domowego Kościoła AW (ks. Andrzej Pawlak) oraz Księdza Kardynała Kazimierza Nycza. Ich celem jest nie tylko wzmocnienie komunikacji pomiędzy małżonkami, ale także zachęcenie uczestników do prowadzenia/koordynowania takich warsztatów w swojej parafii.

Pierwsze warsztaty odbędą się w piątek 19 kwietnia 2013 o godzinie 19:00 w Konstancinie Jeziornej, w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Szkolnej 7.

Kolejne spotkanie, dla tych, którzy nie mogą przyjść w sobotę, odbędzie się w domu parafialnym przy kościele św. Anny w Piasecznie w sobotę 20 kwietnia 2013 o godzinie 17:00 w auli niebieskiej.

Zapraszamy do uczestnictwa, prosimy także o rozpowszechnienie tych informacji w swojej parafii w najbliższym czasie, a także wśród wielu małżeństw.


Organizatorzy Warsztatów i para rejonowa DK Rejon Nadwiślański