Liderzy przyszłości

Przy Centrum Opatrzności Bożej organizowane jest szkolenie „Liderzy Przyszłości” przeznaczone dla studentów I-III roku (+- mały magines), którzy chcą być liderami w różnych sferach życia społecznego i gospodarczego. Ma przede wszystkim charakter warsztatowy, praktyczny, będzie oparte na formie gry strategicznej.

Na szkoleniu zdobędziesz wiedzę jak zarządzać projektami, jak pracować z zespołem, jak rozwiązywać konflikty, jak być liderem, jak współpracować z mediami. Zajęcia prowadzą wysokiej klasy profesjonaliści – m.in. Konrad Ciesiołkiewicz (rzecznik rządu Marcinkiewicza), Amelia Łukasiak (dziennikarka prasowa i telewizyjna), Tomasz Marzec (reporter TVN24), Piotr Gaweł (prezes zarządu Centrum Opatrzności Bożej) i wielu innych.

Za podobne szkolenia płaci się na rynku grubą kasę, a tu mamy to prawie za darmo.

Dodatkowym atutem jest możliwość poznania osób z różnych ciekawych środowisk – członków wspólnot i ruchów chrześcijańskich, kół studenckich, stowarzyszeń harcerskich itd.

Jedynym minusem jest czas – szkolenie będzie miało miejsce w dwa ostatnie weekendy maja, zgłaszać można się do poniedziałku.

Szczegóły:
http://liderzyprzyszlosci.centrumopatrznosci.pl/

Formularz zgłoszeniowy:
http://liderzyprzyszlosci.centrumopatrznosci.pl/zgloszenia/

Wszelkie pytania kierować można bezpośrednio do Bolka Walędziaka- oaza war-praska (mailowo – b.waledziak@gmail.com lub 798.390.586).