Zbiórka na nowy sprzęt

Od COM 1996 roku nasz Ruch Światło-Życie jest obecny w Internecie posiadając własne domeny i zaplecze techniczne. Od maja 2003 roku tę działalność wspiera Fundacja "Światło-Życie" za pośrednictwem Ośrodka w Warszawie. Obecnie na jednym serwerze znajdują się strony internetowe diakonii, strony Ruchu większości diecezji, wielu wspólnot, różnych instytucji związanych z Ruchem. Serwer obsługuje też pocztę elektroniczną, forum, irc. Te wszystkie usługi świadczone są nieodpłatnie.
Wobec znacznego obciążenia obecny serwer nie zawsze już działa poprawnie. W tej sytuacji istnieje konieczność rozdzielenia świadczonych usług na kilka serwerów i zakupienia do użytkowania dodatkowego sprzętu, który zapewniłby sprawne działanie Ruchu w sieci. W związku z tym zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe do wszystkich, którzy mają taką możliwość i widzą pożytek z działalności Oazy w Internecie.

Roczne koszty funkcjonowania w Internecie to ok. 10 tys. zł.

Nie wyznaczamy kwot i zobowiązań, natomiast oczekujemy, że złożone ofiary pokryją zobowiązania, które musimy regulować na bieżąco.

Przy tej okazji składamy serdeczne Bóg Zapłać, tym wszystkim, którzy podejmują posługę diakonijną przy oazowym Internecie. Bez Was, bez Waszego zaangażowania na nic byłby potrzebny cały wykorzystywany sprzęt.

Wpłat można dokonywać na konto:

Ośrodek Fundacja "Światło-Życie" w Warszawie
ul. dr. J. Strusia 13A, 04-564 Warszawa
Pekao SA 11 1240 6175 1111 0000 4573 0157

z dopiskiem

Serwer

Za wszelkie, nawet niewielkie wpłaty z góry dziękujemy

 

Centralna Diakonia Komunikowania Społecznego Ruchu Światło-Życie