URSYNÓW – rozwój rejonowej Diakonii Wyzwolenia

„Każdy z nas musi dać Chrystusowi odpowiedź. Albo zaraz, albo później, po przemyśleniu sprawy. Niech to będzie odpowiedź modlitwy, która będzie wyznaniem naszej wiary w moc Chrystusa, ale niech to będzie także odpowiedź czynem…”

fragment z ,,Wolni i wyzwalający” Ojca Franciszka Blachnickiego

 

Jako wspólnota Ruchu Światło-Życie dostaliśmy w darze dzieło Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Dzieło przepełnione miłością, które z miłości zrodziło się i przez miłość może działać.

Chcielibyśmy, jako Rejonowa DIAKONIA WYZWOLENIA w Rejonie POŁUDNIOWYM, nawiązać z Wami kontakt, abyśmy razem zmieniali naszą rzeczywistość.

Zapraszamy małżeństwa DK na spotkania Rejonowej Diakonii Wyzwolenia, które odbywają się w drugi poniedziałek miesiąca przy parafii św. Antoniego Marii Zaccaria, ul. Sobieskiego 15, o godzinie 19.00. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w to dzieło.

11-12 maja 2013 organizujemy Oazę Modlitwy opartą na drogowskazie Nowej Kultury, do której chcemy zachęcić wszystkich zainteresowanych służbą w Diakonii Wyzwolenia. Więcej szczegółów w najbliższych dniach.

Pragniemy, aby każda wspólnota Rejonu Południowego (w tym Rejonu Nadwiślańskiego, Ursynów i Kabaty DK) włączyła w swoją modlitwę również Modlitwę Wyzwolenia. Dotychczas takie modlitwy w zorganizowanej formie odbywają się przy parafiach:

q       św. Michała Archanioła w trzecie piątki miesiąca o godzinie 18.45 (dolny kościół)

q       św. Antoniego Marii Zaccaria, ul. Sobieskiego 15 w każdy trzeci czwartek miesiąca o godzinie 18.30

q       św. Tomasza Apostoła w drugie piątki miesiąca o godzinie 20.00

 

Służymy pomocą wszystkim, którzy chcieliby podjąć to dzieło w swoich wspólnotach.

NIE LĘKAJMY SIĘ!


Mateusz Terlikowski
w imieniu Diakonii Wyzwolenia Rejonu Południowego

oraz


Agnieszka i Piotr Marczak
para rejonowa Rejonu Ursynów DK AW