W pogodny wieczór 26 czerwca spotkaliśmy się w parafii Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych na Chomiczówce na Eucharystii, podczas której dziękowaliśmy Panu za 3 lata naszej posługi w rejonie Kampinos i prosiliśmy o światło Ducha Św. przed wyborem nowej pary rejonowej. Po Eucharystii Ania i Piotr Zadrożni, nasza para diecezjalna, przeprowadzili wybory nowej pary rejonowej.

Z serca dziękujemy małżeństwom, które wykazały gotowość podjęcia posługi: Małgosi i Piotrowi Jabłońskim, Justynie i Maciejowi Loretz oraz Marzenie i Pawłowi Tomaszewskim. To dzięki takiej postawie służby buduje się wspólnota Domowego Kościoła.

Zgromadzeni animatorzy na nową parą rejonową wybrali Justynę i Macieja Loretz, którym życzymy błogosławieństwa na drodze posługi, wielu łask i otwartości na wolę Pana. Jednocześnie prosimy wszystkie małżeństwa o modlitwę w intencji nowej pary oraz wsparcie w posłudze.

Kończąc swoją drogę służby pragniemy podziękować przede wszystkim Panu za prowadzenie, opiekę, wszystkie łaski. Pan dawał nam światło, które nas prowadziło w wielu sytuacjach, a także uczył nas postawy pokornej służby.

Dziękujemy serdecznie za pomoc i wsparcie naszym moderatorom rejonowym – ks. Marcinowi Łuczakowi oraz ks. Łukaszowi Dudzie. Dziękujemy za towarzyszenie i zaangażowanie wszystkim małżeństwom, które włączały się w posługę – parom łącznikowym, pilotującym, animatorom, diakonii muzycznej i każdemu, kto wspierał nas swoją pracą i dobrym słowem.

Monika i Adam Markowscy
ustępująca para rejonowa

 

wybory 26 06 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Justyna Loretz

Piotr Jabłoński

Marzena i Paweł Tomaszewscy

Wolni i wyzwalający - logo

 

 

„Krucjata Wyzwolenia Człowieka – dzieło miłości”

 

Miejsce spotkania

Parafia Św. Zygmunta, Plac Konfederacji 55 (Kościół dolny - wejście od ulicy Daniłowskiego)

Przebieg spotkania

14:00 – 14:15 - Zawiązanie wspólnoty
14:15 – 14:30 – Przygotowanie do Eucharystii
14:30 - 15:30 – Eucharystia wraz z przyjęciem małżeństw z 4 kręgów do DK
odprowadzenie dzieci do diakonii opiekuńczej
15:40 – 16:00 – Konferencja – Ks. Marcin Loretz
16:00–16:15- Świadectwa KWC
16:15-16:30 – Dzielenie w grupach
16:30 – 16:40 Możliwość przystąpienia do KWC i do Duchowej Adopcji
16:40 – Agapa

Podczas konferencji i świadectw dzieci będą miały zapewnioną opiekę, natomiast w Eucharystii uczestniczą z nami.

Prosimy o zabranie przekąsek/ciast/sałatek na wspólny stół.

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności