• Materiały do roku formacyjnego 2019/20

    "WOLNI I WYZWALAJĄCY"


    LIST Kręgu Centralnego ==>>
    Diecezjalny plan pracy DK AW ==>> 
    Kalendarz pracy rocznej RŚ-Ż ==>>

Rejon Nadwiślański
Podrejon Józefosławski
Lp. animatorzy opiekun duchowy parafia kręgu
1. Anna i Marcin Śliwa ks. Łukasz Mroczek św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu
2. Anna i Adam Konieczni ks. Kamil Piaszczak św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu
3. Małgorzata i Zbigniew Zabielscy ks. Mateusz Oborzyński św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu
4. Joanna i Adam Kasprowiczowie ks. Mateusz Oborzyński św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu
5. Barbara i Przemysław Goljat ks. Jakub Rosiński św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu
6. Agnieszka i Sylwester Olszewscy ks. Jakub Rosiński św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu
Podrejon Konstanciński
Lp. animatorzy opiekun duchowy parafia kręgu
1. Barbara i Marcin Kraśniccy o. Szymon Kulwicki SAC Wniebowzięcia NMP w Konstancinie
2. Magdalena i Tomasz Graneccy ks. Adam Petakiewicz Wniebowzięcia NMP w Konstancinie
3. Katarzyna i Bartosz Janiccy ks. Tadeusz Jamka św. Bożej Rodzicielki Maryi w Klarysewie
4. Renata i Zbigniew Białoskórscy ks. Piotr Wierzbicki międzyparafialny
Podrejon Prażmowsko-Banioski
Lp. animatorzy opiekun duchowy parafia kręgu
1. Magdalena i Łukasz Stefańscy ks. Rafał Stasiak św. Franciszka z Asyżu w Prażmowie
2. Dorota i Adam Twardowscy ks. Tadeusz Polak św. Franciszka z Asyżu w Prażmowie
3. Aneta i Grzegorz Nizińscy ks. Piotr Hejna NMP Królowej Pokoju (w Rodzinach) w Baniosze
Podrejon Kalwaryjski
Lp. animatorzy opiekun duchowy parafia kręgu
1. Ilona i Zbigniew Wietocha ks. Andrzej Jerominek MIC Niepokalanego Poczęcia NMP w Górze Kalwarii
2. Bogusława i Mariusz Sosnowscy ks. Waldemar Kowalski MIC Niepokalanego Poczęcia NMP w Górze Kalwarii
3. Sylwia i Marcin Rodziewicz ks. Paweł Skonieczny MIC Niepokalanego Poczęcia NMP w Górze Kalwarii
Podrejon Warecki
Lp. animatorzy opiekun duchowy parafia kręgu
1. Monika i Marcin Celejewscy ks. Przemysław Bogusz św. Mikołaja w Warce
2. Zuzanna i Artur Jagielińscy ks. Wojciech Piórko św. Mikołaja w Warce
3. Magda i Łukasz Skulscy ks. Grzegorz Krysztofik Matki Bożej Szkaplerznej w Warce
4. Beata i Marek Dąbrowscy o. Robert Dziewulski OSPPE św. Jana Chrzciciela w Łęczeszycach
Kręgi pilotowane
Lp. piloci opiekun duchowy parafia kręgu
1. Paulina i Paweł Zalewscy ks. Łukasz Mroczek św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu
2. Iwona i Marcin Wojtowicz ks. Kamil Piaszczak św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu
3. Marysia i Piotr Białoskórscy ks. Piotr Hejna NMP Królowej Pokoju (w Rodzinach) w Baniosze
4. Iza i Mariusz Katana ks. Grzegorz Wolski św. Floriana w Mogielnicy

Rejon NADWIŚLAŃSKI obejmuje kręgi z obszaru następujących dekanatów: konstanciński (bez par. Słomczyn), czerski, warecki i mogielnicki oraz częściowo piaseczyński (Józefosław) i tarczyński (Prażmów).

Para rejonowa - Anna i Jan Mickiewiczowie, tel. 501-572-863

Moderator Rejonu PIASECZYŃSKO-NADWIŚLAŃSKIEGO RŚŻ, w tym Rejonu NADWIŚLAŃSKIEGO DK - ks. Tomasz Moch

Pary łącznikowe:

- Podrejon Józefosławski - Iwona i Marcin Wojtowiczowie

- Podrejon Konstanciński - Joanna i Paweł Lechowie

- Podrejon Prażmowsko-Banioski - Ewelina i Paweł Pietrzakowie

- Podrejon Kalwaryjski - Ewa i Bartosz Łuszczakowie

- Podrejon Warecki - Agnieszka i Przemysław Pakulscy

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności