• Materiały do roku formacyjnego 2017/18:

    SŁUGA NIEPOKALANEJ 


    LIST Kręgu Centralnego ==>>
    Diecezjalny plan pracy DK AW ==>>
    Kalendarz pracy rocznej RŚ-Ż ==>>

Rejon NADWIŚLAŃSKI obejmuje kręgi z obszaru następujących dekanatów: konstanciński, czerski, warecki i mogielnicki oraz częściowo piaseczyński (Józefosław) i tarczyński (Prażmów).

Para rejonowa - Anna i Jan Mickiewiczowie, tel. 501-572-863

Moderator Rejonu POŁUDNIOWEGO, w tym Rejonu NADWIŚLAŃSKIEGO DK - ks. Tomasz Moch

Pary łącznikowe:

- Podrejon Józefosławski - Iwona i Marcin Wojtowiczowie

- Podrejon Konstanciński - Elżbieta i Marcin Ambrozikowie

- Podrejon Kalwaryjsko-Warecki - Ewa i Bartosz Łuszczakowie

Rejon Nadwiślański
Podrejon Józefosławski
Lp. animatorzy opiekun duchowy parafia kręgu
1. Anna i Marcin Śliwa ks. Błażej Węgrzyn św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu
2. Anna i Adam Konieczni ks. Andrzej Pawlak św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu
3. Sylwia i Paweł Klausowie ks. Błażej Węgrzyn św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu
4. Bożena i Zbigniew Korolowie ks. Mateusz Oborzyński św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu
5. Beata i Marcin Jakowlewowie ks. Mateusz Oborzyński św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu
6. Joanna i Cezary Ostrowscy ks. Błażej Węgrzyn św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu
Podrejon Konstanciński
Lp. animatorzy opiekun duchowy parafia kręgu
1. Marta i Leszek Bosek o. Szymon Kulwicki SAC Wniebowzięcia NMP w Konstancinie
2. Mariola i Jerzy Wrochna ks. Michał Bogdan św. Zygmunta w Słomczynie
3. Monika i Krzysztof Pająkowie ks. Maciej Szymański NMP Królowej Pokoju (w Rodzinach) w Baniosze
4. Renata i Marek Pantak ks. Rafał Stasiak św. Franciszka z Asyżu w Prażmowie
5. Iwona i Artur Papińscy ks. Piotr Wierzbicki międzyparafialny 01
Podrejon Kalwaryjsko-Warecki
Lp. animatorzy opiekun duchowy parafia kręgu
1. Łucja i Przemysław Michalscy ks. Andrzej Jerominek MIC Niepokalanego Poczęcia NMP w Górze Kalwarii
2. Olga i Robert Korczakowie ks. Marek Kurzyński MIC Niepokalanego Poczęcia NMP w Górze Kalwarii
3. Małgorzata i Zbigniew Stępień ks. Przemysław Bogusz św. Mikołaja w Warce
4. Izabela i Mariusz Katana o. Robert Dziewulski OSPPE św. Jana Chrzciciela w Łęczeszycach
5. Monika i Marcin Celejewscy ks. Sławomir Paszowski międzyparafialny 02
Kręgi pilotowane
Lp. piloci opiekun duchowy parafia kręgu
1. Magdalena i Artur Plewa ks. Stefan Bernat św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu
2. Jolanta i Maciej Łaba ks. Tadeusz Jamka św. Bożej Rodzicielki Maryi w Klarysewie
3. Sylwia i Tomasz Kwiręg ks. Adam Petakiewicz Wniebowzięcia NMP w Konstancinie
4. Anna i Hubert Szperlowie ks. Michał Bogdan św. Zygmunta w Słomczynie
5. Marysia i Piotr Białoskórscy ks. Maciej Szymański NMP Królowej Pokoju (w Rodzinach) w Baniosze
6. Ewelina i Paweł Pietrzak ks. Tadeusz Polak św. Franciszka z Asyżu w Prażmowie
7. Anna i Michał Wójcikowie ks. Paweł Skonieczny MIC Niepokalanego Poczęcia NMP w Górze Kalwarii
8. Paulina i Arkadiusz Regulscy ks. Wojciech Piórko św. Mikołaja w Warce
9. Agnieszka i Przemysław Pakulscy ks. Grzegorz Krysztofik Matki Bożej Szkaplerznej w Warce