• Materiały do roku formacyjnego 2019/20

    "WOLNI I WYZWALAJĄCY"


    LIST Kręgu Centralnego ==>>
    Diecezjalny plan pracy DK AW ==>> 
    Kalendarz pracy rocznej RŚ-Ż ==>>

.

 

Rejonowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie

    "Krucjata Wyzwolenia Człowieka – Dzieło Miłości"

 

8 grudnia 2019 r. parafia św. Anny w Grodzisku Mazowieckim

 

13.30 Zapraszamy do kaplicy na Namiot Spotkania

Modlitwa KWC – zachęta do pogłębionego pochylenia się nad jej słowami

14.00 Zawiązanie Wspólnoty (sala)

14.10 Modlitwa

14.15 Katecheza wprowadzająca w temat Dnia Wspólnoty: ks. Paweł Witkowski

14.45 Godzina świadectw

Świadectwo trwania w KWC (pozytywne owoce trwania)

15.00 Spotkanie w grupach

Tekst z ogólnopolskich materiałów: Spotkanie inspirowane homilią: F. Blachnicki „Gedeon” w: „Wolni i wyzwalający”, Kraków 2010 s.57-61

 Przywołanie historii Gedeona (Sdz 7, 1-8, 16-22)

- co ma wspólnego historia Gedeona z naszą sytuacją?

 - niezależnie od tego, czy jesteśmy kandydatami czy członkami KWC, ważne, by każdy z nas podjął dzieło postu i modlitwy w intencji zniewolonych nałogami

 15.45 Eucharystia

 16.45 Agapa

 Ciasto i owoce na wspólny stół mile widziane

Zapraszają

ks. Paweł Witkowski, moderator diecezjalny Domowego Kościoła,

para rejonowa z Grodziska i z Pruszkowa

 

 

Rejon Pruszków
 Podrejon Pruszków św. Kazimierz
  Lp. animatorzy ks. moderator parafia kręgu
  1.  Franciszka i Walery Kozlow  ks. Piotr Marchalewski  św. Kazimierza w Pruszkowie
  2.  Bożena i Lesław Pliś  ks.Jarosław Sawicki  św. Kazimierza w Pruszkowie
  3.  Katarzyna i Łukasz Matylla  ks. Marian Mikołajczak  św. Kazimierza w Pruszkowie
  4.  Agnieszka i Mariusz Polakowscy  ks. Kamil Nowacki  św. Kazimierza w Pruszkowie
 Podrejon Pruszków św.Józef
    animatorzy ks. moderator parafia kręgu
  1.  Teresa i Wojciech Wroniczowie
 ks. Marcin Szatanek  św. Józefa Oblubieńca w Pruszkowie
  2.  Joanna i Piotr Szkiłądziowie
 ks. Łukasz Szlak  św. Józefa Oblubieńca w Pruszkowie
  3.  Barbara i Marek Osińscy
 ks. Grzegorz Więcek  św. Józefa Oblubieńca w Pruszkowie
  4. Halina i Paweł Magnuszewscy  ks. Dariusz Boguszewski  św. Józefa Oblubieńca w Pruszkowie
  5.  Anna i Grzegorz Alberscy  ks. Jerzy Chmielewski  Niepokalanego Poczęcia NMP w Pruszkowie
  6.  Ewa i Andrzej Chmielniak  ks. Robert Karolak  Niepokalanego Poczęcia NMP w Pruszkowie
Podrejon Brwinów
  Lp. animatorzy ks. moderator parafia kręgu
  1.  Anna i Maciej Harowicz
 ks. Wojciech Koszutski  św. Floriana w Brwinowie
  2.  Anna i Albert Dylewscy  ks. Wojciech Koszutski  św. Floriana w Brwinowie
  3.  Alicja i Wojciech Świercz  ks. Wojciech Koszutski  św. Floriana w Brwinowie
  4. Ludmiła i Oleksandr Bondarchuk  ks. Wojciech Koszutski  św. Floriana w Brwinowie
  5.  Agnieszka i Paweł Chodarcewicz  ks. Filip Augustyniak  Najświętszej Maryi Panny w Otrębusach
  6.  Magdalena i Kacper Wiśniewscy  ks. Filip Augustyniak  Najświętszej Maryi Panny w Otrębusach
  6.  Ewa i Piotr Chojeccy  ks. Bolesław Bolek  Najświętszej Maryi Panny w Otrębusach
Podrejon Nadarzyn
    animatorzy ks. moderator parafia kręgu
  1.  Joanna i Tomasz Bęza  ks. Jarosław Kuśmierczyk  św. Klemensa w Nadarzynie
  2. Magda i Łukasz  Pawlica  ks.Jarosław Kuśmierczyk  św. Jana Pawła II w Ruścu
  3.  Jolanta i Andrzej Wnuk  ks. Jerzy Jędrzejewski  św. Klemensa w Nadarzynie
  4. Monika i Grzegorz Karolonek
 ks. Stanisław Wroniewicz  św Michała Archanioła w Młochowie

Rejon PRUSZKÓW obejmuje kręgi z obszaru dekanatów: pruszkowski (parafia św. Kazimierza, parafia św. Józefa oraz parafia Niepokalanego Poczecia Najświętszej Maryi Panny w Pruszkowie), brwinowski (Brwinów i Otrębusy), raszyński (Nadarzyn i Młochów).

Para rejonowa - Ewa i Krzysztof Michalak

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Krzysztof tel. 780 037 763 po godz. 15-tej

Moderator Rejonu ZACHODNIEGO RŚŻ - brak

Pary łącznikowe:

- podrejon Pruszków św. Józef - Aleksandra i Mariusz Markowscy

- podrejon Pruszków św. Kazimierz - Joanna i Michał Lasoccy 

- podrejon Brwinów - Marta i Krzysztof Kaszewscy 

- podrejon Nadarzyn - Joanna i Tomasz Bęza 

Jesteś tu: