• Materiały do roku formacyjnego 2016/17:

    MIŁOSIERNI JAK OJCIEC
    Słowo programowe ==>>
    LIST Kręgu Centralnego ==>>
    Diecezjalny plan pracy DK AW ==>>
    Diecezjalny plan pracy RŚ-Ż AW ==>>
    Kalendarz pracy rocznej RŚ-Ż ==>>

Serdecznie zapraszamy pary animatorskie oraz pary odpowiedzialne z naszego rejonu na diecezjalny  Dzień Wspólnoty Animatorów i Diakonii (DWAiD). Miejsce i dokładny plan spotkania podamy w terminie późniejszym.

 

Zapraszamy serdecznie na Rejonowy Dzień Wspólnoty. Miło nam poinformować, że w czasie RDW do Domowego Kościoła wstąpią dwa nowe kręgi z naszego rejonu. O miejscu spotkania oraz jego planowanym przebiegu poinformujemy wkrótce. 

Rejon URSUS obejmuje kręgi z obszaru lub części następujących dekanatów: ursuski.

 

Para rejonowa - Hanna i Adam Miecznikowscy

Pary łącznikowe:
- podrejon Gołąbki - Marta i Dominik Kamińscy
- podrejon Niedźwiadek - Katarzyna i Arkadiusz Pietraszewscy
- podrejon św. Józef - Ewa i Mirek Bortniczukowie
- podrejon Włochy - Emilia i Paweł Politowie

Rejon Ursus
Podrejon Gołąbki
Lp. animatorzy ks. moderator parafia kręgu
1. Jola i Staszek Mieliccy ks. Sławomir Opaliński św. Jana Apostoła i Ewangelisty
2. Agnieszka i Paweł Smereczyńscy ks. Andrzej Pawlak św. Jana Apostoła i Ewangelisty
3. Hanna i Bolesław Jankowscy ks. Dariusz Kuczyński św. Jana Apostoła i Ewangelisty
4. Dorota i Krzysztof Górscy ks. Jacek Wiliński św. Jana Apostoła i Ewangelisty
5. Gosia i Łukasz Korzeniowscy ks. Jarosław Bonarski św. Jana Apostoła i Ewangelisty
6. Dorota i Paweł Kalbarczyk ks. Grzegorz Wolski św. Jana Apostoła i Ewangelisty
7. Agnieszka i Michał Kłos ks. Dariusz Kuczyński św. Jana Apostoła i Ewangelisty
8. Katarzyna i Grzegorz Suwalscy ks. Jacek Wiliński św. Jana Apostoła i Ewangelisty
Podrejon Niedźwiadek
Lp. animatorzy ks. moderator parafia kręgu
1. Ewa i Jakub Ostaszewscy ks. Dariusz Kurzydło Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
2. Małgosia i Marek Piotrowscy ks. Dariusz Kurzydło Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
3. Marta i Konrad Gargol ks. Dariusz Kurzydło Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
4. Ania i Daniel Gawarscy ks. Robert Walantyk Najświętszego Serca Pana Jezusa
5. Ula i Krzysztof Pietrasik   Matki Bożej Fatimskiej
Podrejon św. Józef
Lp. animatorzy ks. moderator parafia kręgu
1. Emilia i Tomek Skóreccy  ks. prałat Zbigniew Sajnóg św. Józefa Oblubieńca NMP
2. Małgorzata i Piotr Sotkiewicz  ks. Rafał Dawidowicz św. Józefa Oblubieńca NMP
3. Urszula i Jarosław Kucharscy  ks. Mariusz Słowik św. Józefa Oblubieńca NMP
Podrejon Włochy
Lp. animatorzy ks. moderator parafia kręgu
1. Ela i Grzegorz Kolasińscy  ks. Jerzy Kaszowski św. Rodziny
2.
 ks. Adam Bednarek św. Rodziny
3. Magda i Mikołaj Foks  ks. Grzegorz Ozga Matki Bożej Saletyńskiej
4. Karina i Piotr Szarata  ks. Leszek Kwiatkowscki
Matki Bożej Saletyńskiej
5. Ula i Jarek Lewiccy  ks. Bogdan Czereba Matki Bożej Saletyńskiej

 

ks. Piotr Kieliszek