• Materiały do roku formacyjnego 2014/15:

    RADOŚĆ EWANGELII ==>>
    Słowo programowe ==>>
    LIST Kręgu Centralnego ==>>
    Diecezjalny plan pracy DK AW ==>
    Diecezjalny plan pracy RŚ-Ż AW ==>>
    Kalendarz pracy rocznej RŚ-Ż ==>>

Rejon Ursus
Podrejon Gołąbki
Lp. animatorzy ks. moderator parafia kręgu
1. Anna i Ryszard Buczek ks. Sławomir Opaliński św. Jana Apostoła i Ewangelisty
2. Anna i Artur Tomaszuk ks. Andrzej Pawlak św. Jana Apostoła i Ewangelisty
3. Anna i Paweł Jakubik ks. Jarosław Bonarski św. Jana Apostoła i Ewangelisty
4. Ligiusz i Iwona Ostas ks. Jacek Wiliński św. Jana Apostoła i Ewangelisty
5. Magdalena i Piotr Pobikrowscy ks. Jarosław Bonarski św. Jana Apostoła i Ewangelisty
6. Iga i Maciej Banaś ks. Grzegorz Wolski św. Jana Apostoła i Ewangelisty
7. Katarzyna i Robert Muchorscy ks. Jarosław Bonarski św. Jana Apostoła i Ewangelisty
8. Katarzyna i Paweł Zakrzewscy ks. Jacek Wiliński św. Jana Apostoła i Ewangelisty
Podrejon Niedźwiadek
Lp. animatorzy ks. moderator parafia kręgu
1. Dorota i Adam Sadkowscy ks. Dariusz Kurzydło Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
2. Monika i Marek Melon ks. Dariusz Kurzydło Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Podrejon św. Józef
Lp. animatorzy ks. moderator parafia kręgu
1. Ewa i Mirosław Bortniczuk ks. Robert Mikos św. Józefa Oblubieńca NMP
2. Aneta i Tomasz Dąbrowscy ks. Rafał Dawidowicz św. Józefa Oblubieńca NMP
3. Aleksandra i Marek Cejmer ks. Kszysztof Hałaj św. Józefa Oblubieńca NMP
Podrejon Włochy
Lp. animatorzy ks. moderator parafia kręgu
1. Bogumiła i Marek Pachała ks. Andrzej Kucharczyk św. Rodziny
2. Justyna i Emil Niedzińscy ks. Andrzej Pawelski św. Rodziny
3. Izabela i Marcin Ciupak ks. Grzegorz Michalczyk św. Teresy od Dzieciątka Jezus
4. Karolina i Filip Magnuscy ks. Wojciech Bober Matki Bożej Saletyńskiej
5. Joanna i Bernard Fugas ks. Wojciech Bober Matki Bożej Saletyńskiej

Rejon URSUS obejmuje kręgi z obszaru lub części następujących dekanatów: ursuski.

 

Para rejonowa - Hanna i Adam Miecznikowscy

Pary łącznikowe:
- podrejon Gołąbki - Hanna i Krzysztof Zdziech
- podrejon Niedźwiadek - Katarzyna i Arkadiusz Pietraszewscy
- podrejon św. Józef - brak
- podrejon Włochy - Emilia i Paweł Polit