• Materiały do roku formacyjnego 2016/17:

    MIŁOSIERNI JAK OJCIEC
    LIST Kręgu Centralnego ==>>
    Diecezjalny plan pracy DK AW ==>>
    Diecezjalny plan pracy RŚ-Ż AW ==>>
    Kalendarz pracy rocznej RŚ-Ż ==>>

Rejonowy Dzień Wspólnoty Rejonu Zachodniego Ruchu Światło-Życie

Miejsce: par. św. Józefa Oblubieńca NMP, Ursus, ul. Sosnkowskiego 34

Temat: „Miłosierni przez pełnienie dzieł wyzwolenia”

PLAN

11:00 - Próba scholi
11:00 - Odprawa dla służby liturgicznej
11:30 - Kawa, herbata
12:00 - Zawiązanie wspólnoty
12:15 - Katecheza
12:45 - Spotkanie w grupach
13:10 - Godzina świadectw
13:45 - Namiot Spotkania, przygotowanie do Eucharystii, Eucharystia

Agapa - prosimy o przyniesienie "smacznego co nieco"

Dzieci będą miały zapewnioną opiekę Diakonii Wychowawczej oraz ciepły posiłek.

Rejonowy Dzień Wspólnoty Rejonu Zachodniego Ruchu Światło-Życie

Termin: 23.10.2016 r.

Miejsce: par. św. Kazimierza w Pruszkowie, ul. Kraszewskiego 23

Temat: „Miłosierni niosący Ewangelię”

Plan:

11:00 - Próba scholi

11:30 - Odprawa dla służby liturgicznej

12:00 - Kawa, herbata

12:30 - Zawiązanie wspólnoty – sala katechetyczna

13:00 - Katecheza

13:30 - Spotkanie w grupach

14:00 - Godzina świadectw

przejście do Kościoła

14:30 - Namiot Spotkania

           przygotowanie do Eucharystii

           Eucharystia z włączeniem nowych małżeństw do DK

przejście do sali katechetycznej
Agapa - prosimy o przyniesienie "smacznego co nieco"

Dzieci będą miały zapewnioną opiekę Diakonii Wychowawczej oraz ciepły posiłek.

Serdecznie zapraszamy pary animatorskie oraz pary odpowiedzialne z naszego rejonu na diecezjalny  Dzień Wspólnoty Animatorów i Diakonii (DWAiD). Miejsce i dokładny plan spotkania podamy w terminie późniejszym.

 

Zapraszamy serdecznie na Rejonowy Dzień Wspólnoty. Miło nam poinformować, że w czasie RDW do Domowego Kościoła wstąpią dwa nowe kręgi z naszego rejonu. O miejscu spotkania oraz jego planowanym przebiegu poinformujemy wkrótce. 

Rejon URSUS obejmuje kręgi z obszaru lub części następujących dekanatów: ursuski.

 

Para rejonowa - Hanna i Adam Miecznikowscy

Pary łącznikowe:
- podrejon Gołąbki - Marta i Dominik Kamińscy
- podrejon Niedźwiadek - Katarzyna i Arkadiusz Pietraszewscy
- podrejon św. Józef - Ewa i Mirek Bortniczukowie
- podrejon Włochy - Emilia i Paweł Politowie

Rejon Ursus
Podrejon Gołąbki
Lp. animatorzy ks. moderator parafia kręgu
1. Jola i Staszek Mieliccy ks. Sławomir Opaliński św. Jana Apostoła i Ewangelisty
2. Agnieszka i Paweł Smereczyńscy ks. Andrzej Pawlak św. Jana Apostoła i Ewangelisty
3. Hanna i Bolesław Jankowscy ks. Dariusz Kuczyński św. Jana Apostoła i Ewangelisty
4. Dorota i Krzysztof Górscy ks. Jacek Wiliński św. Jana Apostoła i Ewangelisty
5. Gosia i Łukasz Korzeniowscy ks. Jarosław Bonarski św. Jana Apostoła i Ewangelisty
6. Dorota i Paweł Kalbarczyk ks. Grzegorz Wolski św. Jana Apostoła i Ewangelisty
7. Agnieszka i Michał Kłos ks. Dariusz Kuczyński św. Jana Apostoła i Ewangelisty
8. Katarzyna i Grzegorz Suwalscy ks. Jacek Wiliński św. Jana Apostoła i Ewangelisty
Podrejon Niedźwiadek
Lp. animatorzy ks. moderator parafia kręgu
1. Ewa i Jakub Ostaszewscy ks. Dariusz Kurzydło Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
2. Małgosia i Marek Piotrowscy ks. Dariusz Kurzydło Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
3. Marta i Konrad Gargol ks. Dariusz Kurzydło Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
4. Ania i Daniel Gawarscy ks. Robert Walantyk Najświętszego Serca Pana Jezusa
5. Ula i Krzysztof Pietrasik  ks. Piotr Janiszewski Matki Bożej Fatimskiej
Podrejon św. Józef
Lp. animatorzy ks. moderator parafia kręgu
1. Emilia i Tomek Skóreccy  ks. prałat Zbigniew Sajnóg św. Józefa Oblubieńca NMP
2. Małgorzata i Piotr Sotkiewicz  ks. Rafał Dawidowicz św. Józefa Oblubieńca NMP
3. Urszula i Jarosław Kucharscy  ks. Mariusz Słowik św. Józefa Oblubieńca NMP
Podrejon Włochy
Lp. animatorzy ks. moderator parafia kręgu
1. Ela i Grzegorz Kolasińscy  ks. Jerzy Kaszowski św. Rodziny
2.
 Magda i Mateusz Gołdyn
 ks. Adam Bednarek św. Rodziny
3. Magda i Mikołaj Foks  ks. Grzegorz Ozga Matki Bożej Saletyńskiej
4. Karina i Piotr Szarata  ks. Leszek Kwiatkowscki
Matki Bożej Saletyńskiej
5. Ula i Jarek Lewiccy  ks. Bogdan Czereba Matki Bożej Saletyńskiej

 

ks. Piotr Kieliszek