Kochani!

zgodnie z obietnicą podajemy link do konferencji on-line, specjalnie dla nas głoszoną przez bp. Michała Janochę.

KONFERENCJA - NOWY CZŁOWIEK

zachęcamy aby zasiąść do wysłuchania wspólnie - małżeńsko. 

z Panem Bogiem
Iga i Maciek
 
Kochani!
 
zbliża się Rejonowy Dzień Wspólnoty, który odbędzie się 6 grudnia - mimo ograniczeń spowodowanych pandemią bardzo chcemy znaleźć bezpieczne formy świętowania jedności Kościoła i dwóch rejonów Ruchu Światło - Życie: Ursus i Piastów. 
 
PROGRAM RDW (06.12.2020)
godzina 15:00: Eucharystia w kościele w Michałowicach, na którą ze względu na ograniczenia  - do udziału na miejscu - zapraszamy młodzież i PO JEDNEJ   PARZE z każdego kręgu. Dla wszystkich pozostałych rodzin i młodzieży przygotowujemy transmisję on-line, która będzie dostępna pod adresem https://youtu.be/VsGQcR9JdBM.
 
- po Mszy Świętej odbędzie się transmisja on-line konferencji, którą wygłosi biskup Michał Janocha - temat: Nowy Człowiek. Każdy chętny będzie mógł wziąć w      niej udział - także obecni osobiście w kościele w Michałowicach. 
 

Tekst do Namiotu Spotkania: (Ef 1, 3-7)

“Niech będzie błogosławiony Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa, On napełnił nas wszelkim błogosławieństwem duchowym na wyżynach niebieskich - w Chrystusie. W Nim bowiem wybrał nas przed założeniem świata, abyśmy byli święci i nieskalani przed Jego obliczem. Z miłości przeznaczył nas dla siebie jako przybranych synów przez Jezusa Chrystusa, według postanowienia swej woli, ku chwale majestatu swej łaski, którą obdarzył nas w Umiłowanym. W Nim mamy odkupienie przez Jego krew - odpuszczenie występków, według bogactwa Jego łaski.”

 
z Panem Bogiem
Iga i Maciek
 
Kochani!
 
Zbliża się Rejonowy Dzień Wspólnoty - mimo ograniczeń spowodowanych pandemią bardzo chcemy znaleźć bezpieczne formy świętowania jedności Kościoła i dwóch rejonów Ruchu Światło - Życie: Ursus i Piastów. Dlatego chcemy zaproponować następujący przebieg spotkania w dniu 6 grudnia 2020
godzina 15:00: Eucharystia w kościele w Michałowicach, na którą ze względu na ograniczenia  - do udziału na miejscu - zapraszamy młodzież i PO JEDNEJ PARZE z każdego kręgu. To może być para animatorska lub inna wybrana. Bardzo prosimy, by osoby, które osobiście wezmą udział w Eucharystii nie zabierały ze sobą najmłodszych dzieci a jedynie ewentualnie młodzież (zwłaszcza tę zaangażowaną w Ruch Światło - Życie). Wiemy, jak pięknym znakiem jest obecność całej rodziny, ale tym razem względy epidemiczne wymuszają takie ograniczenia... Dla wszystkich pozostałych rodzin i młodzieży przygotowujemy transmisję on-line, która będzie dostępna pod adresem https://youtu.be/VsGQcR9JdBM.
- po Mszy św. odbędzie się transmisja on-line konferencji, którą wygłosi biskup Michał Janocha - temat: Nowy Człowiek. Dokładną godzinę podamy w następnym mailu, ale obiecujemy, że każdy chętny będzie mógł wziąć w niej udział - także obecni osobiście w kościele w Michałowicach. Specjalna konferencja dla młodzieży nt. Nowego Człowieka w wirtualnym świecie będzie dostępna na profilu https://www.facebook.com/oaza.warszawa/
 
Cały czas szukamy osób chętnych do powiedzenia/nagrania świadectwa i zastanawiamy się jak można przeprowadzić Agapę.... on - line :) Zgłoszenia i propozycje są mile widziane!
 
Z Panem Bogiem
Iga i Maciek'
 
 
 

Para Rejonowa - Iga i Maciej Banaś (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 

Pary Łącznikowe:

  • podrejon Gołąbki           - Anna i Ryszard Buczek (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • podrejon Niedźwiadek   - Justyna i Piotr Biernaccy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
  • podrejon św. Józef        - Anna i Piotr Kędraccy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
  • podrejon Włochy           - Sylwia i Ryszard Bednarek (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Moderator Rejonu: ksiądz Sławomir Opaliński

Serdecznie zapraszamy Rejonowy Dzień Wspólnoty, który odbędzie się  8.12. 2019 w parafii św Szczepana
w Raszynie. 

Plan RDW: 

13:00 - zawiązanie wspólnoty i konferencja
13: 55 - przejście do kościoła i Namiot Spotkania
14:25 - godzina świadectw
14:40 - przygotowanie do Eucharystii
ok 15:00 Eucharystia
16:15 - Agapa (mozna 
przynieść coś dobrego )

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy

 z Panem Bogiem

Mariola i Piotr

Zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne w Ożarowie w dniach 29.11-1.12.2019. Rekolecje poprowadzą małżeństwa z naszego rejonu z kręgu 3 przy parafii św. Józefa.
Organizatorzy proszą również o pomoc w prowadzeniu diakonii wychowawczej. Na rekolekcje można się zapisywać korzystając z poniższego linku. Serdecznie zapraszamy

http://www.oaza.warszawa.pl/dk/v5/index.php/rekolekcje/rekolekcje-srodroczne

Para rejonowa - Mariola i Piotr Oniskowie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Pary łącznikowe:
- podrejon Gołąbki - Iga i Maciej Banasiowie
- podrejon Niedźwiadek - Justyna i Piotr Biernaccy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
- podrejon św. Józef - Ewa i Mirek Bortniczukowie
- podrejon Włochy - Ela i Grzegorz Kolasińscy

 

Zapraszamy do udziału w Oazie Modlitwy (OM),  której tematem będzie reguła życia. OM odbędzie się w dniach 18-20 października w Milanowku w domu zgromadzenia sióstr Chrystusa Sługi, ul. Szkolna 3. Koszty: osoby dorosłe: 160 zł, dzieci powyżej 3 lat: 80 zł, dzieci do trzech lat nie płacą. Zapisy i zgłoszenia prosimy kierować do par lacznikowych lub bezpośrednio do Igi i Maćka Banaś. 

Serdecznie dziękujemy parze łącznikowej z podrejonu Niedźwiadek Kasi i Arkowi Pietraszewskim za ich trzyletnią posługę. Jednocześnie informujemy że nową parą łącznikową w tym podrejonie zostali Justyna i Piotr Biernaccy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Witamy Justynę i Piotra w diakonii naszego rejonu i życzymy im owocnej posługi. 

 

 

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności