• Materiały do roku formacyjnego 2019/20

    "WOLNI I WYZWALAJĄCY"


    LIST Kręgu Centralnego ==>>
    Diecezjalny plan pracy DK AW ==>> 
    Kalendarz pracy rocznej RŚ-Ż ==>>

    Strony oazowe

The Light-Life Movement
Oaza
Wieczernik
Radio Fos-Zoe
Siloe
Eleuteria
Wydawnictwo Światło-Życie
natanael
skroty baner

Para rejonowa - Mariola i Piotr Oniskowie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Pary łącznikowe:
- podrejon Gołąbki - Iga i Maciej Banasiowie
- podrejon Niedźwiadek - Justyna i Piotr Biernaccy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
- podrejon św. Józef - Ewa i Mirek Bortniczukowie
- podrejon Włochy - Ela i Grzegorz Kolasińscy

 

Zapraszamy do udziału w Oazie Modlitwy (OM),  której tematem będzie reguła życia. OM odbędzie się w dniach 18-20 października w Milanowku w domu zgromadzenia sióstr Chrystusa Sługi, ul. Szkolna 3. Koszty: osoby dorosłe: 160 zł, dzieci powyżej 3 lat: 80 zł, dzieci do trzech lat nie płacą. Zapisy i zgłoszenia prosimy kierować do par lacznikowych lub bezpośrednio do Igi i Maćka Banaś. 

Serdecznie dziękujemy parze łącznikowej z podrejonu Niedźwiadek Kasi i Arkowi Pietraszewskim za ich trzyletnią posługę. Jednocześnie informujemy że nową parą łącznikową w tym podrejonie zostali Justyna i Piotr Biernaccy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Witamy Justynę i Piotra w diakonii naszego rejonu i życzymy im owocnej posługi. 

 

 

 
Jesteś tu: