Serdecznie zapraszamy Rejonowy Dzień Wspólnoty, który odbędzie się  8.12. 2019 w parafii św Szczepana
w Raszynie. 

Plan RDW: 

13:00 - zawiązanie wspólnoty i konferencja
13: 55 - przejście do kościoła i Namiot Spotkania
14:25 - godzina świadectw
14:40 - przygotowanie do Eucharystii
ok 15:00 Eucharystia
16:15 - Agapa (mozna 
przynieść coś dobrego )

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy

 z Panem Bogiem

Mariola i Piotr

Zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne w Ożarowie w dniach 29.11-1.12.2019. Rekolecje poprowadzą małżeństwa z naszego rejonu z kręgu 3 przy parafii św. Józefa.
Organizatorzy proszą również o pomoc w prowadzeniu diakonii wychowawczej. Na rekolekcje można się zapisywać korzystając z poniższego linku. Serdecznie zapraszamy

http://www.oaza.warszawa.pl/dk/v5/index.php/rekolekcje/rekolekcje-srodroczne

Para rejonowa - Mariola i Piotr Oniskowie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Pary łącznikowe:
- podrejon Gołąbki - Iga i Maciej Banasiowie
- podrejon Niedźwiadek - Justyna i Piotr Biernaccy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
- podrejon św. Józef - Ewa i Mirek Bortniczukowie
- podrejon Włochy - Ela i Grzegorz Kolasińscy

 

Zapraszamy do udziału w Oazie Modlitwy (OM),  której tematem będzie reguła życia. OM odbędzie się w dniach 18-20 października w Milanowku w domu zgromadzenia sióstr Chrystusa Sługi, ul. Szkolna 3. Koszty: osoby dorosłe: 160 zł, dzieci powyżej 3 lat: 80 zł, dzieci do trzech lat nie płacą. Zapisy i zgłoszenia prosimy kierować do par lacznikowych lub bezpośrednio do Igi i Maćka Banaś. 

Serdecznie dziękujemy parze łącznikowej z podrejonu Niedźwiadek Kasi i Arkowi Pietraszewskim za ich trzyletnią posługę. Jednocześnie informujemy że nową parą łącznikową w tym podrejonie zostali Justyna i Piotr Biernaccy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Witamy Justynę i Piotra w diakonii naszego rejonu i życzymy im owocnej posługi. 

 

 

 
Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności