Kochani!
 
zbliża się Rejonowy Dzień Wspólnoty, który odbędzie się 6 grudnia - mimo ograniczeń spowodowanych pandemią bardzo chcemy znaleźć bezpieczne formy świętowania jedności Kościoła i dwóch rejonów Ruchu Światło - Życie: Ursus i Piastów. 
 
PROGRAM RDW (06.12.2020)
godzina 15:00: Eucharystia w kościele w Michałowicach, na którą ze względu na ograniczenia  - do udziału na miejscu - zapraszamy młodzież i PO JEDNEJ   PARZE z każdego kręgu. Dla wszystkich pozostałych rodzin i młodzieży przygotowujemy transmisję on-line, która będzie dostępna pod adresem https://youtu.be/VsGQcR9JdBM.
 
- po Mszy Świętej odbędzie się transmisja on-line konferencji, którą wygłosi biskup Michał Janocha - temat: Nowy Człowiek. Każdy chętny będzie mógł wziąć w      niej udział - także obecni osobiście w kościele w Michałowicach. 
 

Tekst do Namiotu Spotkania: (Ef 1, 3-7)

“Niech będzie błogosławiony Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa, On napełnił nas wszelkim błogosławieństwem duchowym na wyżynach niebieskich - w Chrystusie. W Nim bowiem wybrał nas przed założeniem świata, abyśmy byli święci i nieskalani przed Jego obliczem. Z miłości przeznaczył nas dla siebie jako przybranych synów przez Jezusa Chrystusa, według postanowienia swej woli, ku chwale majestatu swej łaski, którą obdarzył nas w Umiłowanym. W Nim mamy odkupienie przez Jego krew - odpuszczenie występków, według bogactwa Jego łaski.”

 
z Panem Bogiem
Iga i Maciek
 
Kochani!
 
Zbliża się Rejonowy Dzień Wspólnoty - mimo ograniczeń spowodowanych pandemią bardzo chcemy znaleźć bezpieczne formy świętowania jedności Kościoła i dwóch rejonów Ruchu Światło - Życie: Ursus i Piastów. Dlatego chcemy zaproponować następujący przebieg spotkania w dniu 6 grudnia 2020
godzina 15:00: Eucharystia w kościele w Michałowicach, na którą ze względu na ograniczenia  - do udziału na miejscu - zapraszamy młodzież i PO JEDNEJ PARZE z każdego kręgu. To może być para animatorska lub inna wybrana. Bardzo prosimy, by osoby, które osobiście wezmą udział w Eucharystii nie zabierały ze sobą najmłodszych dzieci a jedynie ewentualnie młodzież (zwłaszcza tę zaangażowaną w Ruch Światło - Życie). Wiemy, jak pięknym znakiem jest obecność całej rodziny, ale tym razem względy epidemiczne wymuszają takie ograniczenia... Dla wszystkich pozostałych rodzin i młodzieży przygotowujemy transmisję on-line, która będzie dostępna pod adresem https://youtu.be/VsGQcR9JdBM.
- po Mszy św. odbędzie się transmisja on-line konferencji, którą wygłosi biskup Michał Janocha - temat: Nowy Człowiek. Dokładną godzinę podamy w następnym mailu, ale obiecujemy, że każdy chętny będzie mógł wziąć w niej udział - także obecni osobiście w kościele w Michałowicach. Specjalna konferencja dla młodzieży nt. Nowego Człowieka w wirtualnym świecie będzie dostępna na profilu https://www.facebook.com/oaza.warszawa/
 
Cały czas szukamy osób chętnych do powiedzenia/nagrania świadectwa i zastanawiamy się jak można przeprowadzić Agapę.... on - line :) Zgłoszenia i propozycje są mile widziane!
 
Z Panem Bogiem
Iga i Maciek'
 
 
 
Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności