• Materiały do roku formacyjnego 2016/17:

    MIŁOSIERNI JAK OJCIEC 
    LIST Kręgu Centralnego ==>>
    Diecezjalny plan pracy DK AW ==>>
    Diecezjalny plan pracy RŚ-Ż AW ==>>
    Kalendarz pracy rocznej RŚ-Ż ==>>

Rejon Ursynów
Podrejon Mokotów Górny
Nr animatorzy ks. moderator parafia kręgu
3. Małgorzata i Roland Szymczykiewicz ks. Antoni Piotrowski międzyparafialny
4. Barbara i Robert Gaweł ks. Maciej Wiącek św. Maksymiliana Kolbego
5. Małgorzata i Krzysztof Górajec ks. Artur Patrejko św. Apostołów Piotra i Pawła
6. Monika i Tomasz Pałgan x NMP Matki Kościoła
7. Urszula i Maciej Kaczmarek ks. Grzegorz Michalczyk św. Maksymiliana Kolbego
8. Justyna i Krzysztof Wiśniewscy ks. Krzysztof Sroka Matki Bożej Anielskiej
Podrejon Mokotów Dolny
Nr animatorzy ks. moderator parafia kręgu
1. Elżbieta i Mirosław Wrotek ks. Paweł Skonieczny międzyparafialny
2. Agnieszka i Bartosz Rutkowscy ks. Wojciech Koszutski św. Tadeusza Apostoła
3. Paulina i Przemysław Andrzejewscy ks. Paweł Skonieczny NMP Matki Miłosierdzia
4. Agnieszka i Adam Skutnik ks. Rafał Bogdański św. Stefana
Podrejon Ursynów Płn.
Nr animatorzy ks. moderator parafia kręgu
1. Justyna i Arkadiusz Witek x św. Tomasza Apostoła
2. Barbara i Jarosław Graba ks. Marcin Klotz międzyparafialny
3. Grażyna i Mirosław Cwalina x św. Tomasza Apostoła
4. Nina i Tomasz Krzyżewscy ks. Marcin Klotz Wniebowstąpienia Pańskiego
5. Joanna i Marcin Chrapek ks. Paweł Sobstyl Wniebowstąpienia Pańskiego
6. Agata i Maciej Graczyk ks. Paweł Sobstyl Wniebowstąpienia Pańskiego
Podrejon Wilanów
Nr animatorzy ks. moderator parafia kręgu
1. Joanna i Łukasz Marczak ks. Mariusz Żołądkiewicz Bożej Opatrzności
2. Katarzyna i Adrian Sinkowscy ks. Andrzej Persidok międzyparafialny
3. Anna i Dariusz Kamińscy ks. Marcin Loretz międzyparafialny
4. Elżbieta i Artur Redzimscy ks. Mariusz Żołądkiewicz Bożej Opatrzności
5. Ilona i Marcin Haraźny ks. Mariusz Żołądkiewicz Bożej Opatrzności
6. Paulina i Marcin Lisicowie ks. Paweł Bijak Posłania Uczniów Pańskich
7. Marta i Jan Oprządek ks. Mariusz Żołądkiewicz Bożej Opatrzności
8. Anna i Łukasz Szrawara ks. Andrzej Persidok Bożej Opatrzności
9. Anna i Adam Jabłońscy ks. Michał Dubicki św. Anny

 

 

Rejon URSYNÓW obejmuje kręgi z następujących dekanatów: mokotowski, ursynowski (parafie św. Zofii Barat, św. Tomasza, św. Apostołów Piotra i Pawła, św. Katarzyny, św. Dominika, Wniebowstąpienia Pańskiego), wilanowski (bez parafii św. Elżbiety).

Moderator Rejonu Południowego RŚŻ (w tym Rejonu Ursynów DK) - ks. Tomasz Moch e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Para rejonowa - Anna i Hubert Klekowicz

Pary łącznikowe:

- podrejon Mokotów Górny - Katarzyna i Grzegorz Słowińscy
- podrejon Mokotów Dolny - Justyna i Rafał Szymańscy
- podrejon Ursynów Północny - Monika i Michał Kaczmarczyk
- podrejon Wilanów I - Anna i Michał Okulewicz
- podrejon Wilanów II - Justyna i Jacek Mianowscy

 

Jesteś tu: