Rejon Centrum obejmuje następujące dekanaty (parafie):

- Wolski (parafie: św. Józefa Oblubieńca NMP, św. Augustyna, Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny, św. Karola Boromeusza, św. Wawrzyńca, Dobrego Pasterza, św. Klemensa Hofbauera, św. Stanisława Biskupa i Męczennika, św. Wojciecha)

- Ochocki (parafie: Jakuba Apostoła, NMP Królowej Świata, św. Franciszka z Asyżu, Opatrzności Bożej, Zwiastowania Pańskiego, św. Grzegorza Wielkiego, św. Alojzego Orione)

 

Moderator rejonu Centrum Ruchu Światło-Życie w tym Domowego Kościoła - ks. Grzegorz Demczyszak

Para rejonowa - Agata i Jacek Skoneczni (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 

Pary Łącznikowe:

Podrejon Dobry Pasterz - Agnieszka i Robert Błażejak

Podrejon Wola - Dorota Bień i Tadeusz Szustak

Podrejon Ochota - Renata i Robert Sasin

Podrejon Jakub -

 

Rejon Centrum
Podrejon Dobry Pasterz
Lp. animatorzy moderator parafia kręgu
1.  Asia i Kuba Korzeniowscy  ks. Marcin Klotz  Dobrego Pasterza
2.  Marta i Karol Wachowicz  ks. Dariusz Szyszka  Dobrego Pasterza
3.  Ania i Stanisław Czajowie  ks. Adam Gorlewski  Dobrego Pasterza
4.  Agnieszka i Szymon Sokół  ks. Grzegorz Czernek  Dobrego Pasterza
Podrejon Wola
1.  Ola i Janusz Tomasiak  ks. Marek Mętrak  Św. Wawrzyńca
2.  Ola i Janusz Łada  ks. Marek Dobrzyński  Św. Wawrzyńca
3.  Aneta i Piotr Bącal  ks. Bolesław Szewc  Św. Józefa Oblubieńca NMP na Kole
4.  Katarzyna i Konrad Czajka  ks. Łukasz Przybylski  Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny
5.  Ania i Janek Biłykowie  ks. Sylwester Lament  Św. Karola Boromeusza
Podrejon Ochota
Lp. animatorzy moderator parafia kręgu
1.  Iwona i Sebastian Malanowicz  ks. Szymon Petryka  NMP Królowej Świata
2.  Olga i Krzysztof Brzozowscy  ks. Szymon Petryka  NMP Królowej Świata
3.  Karolina i Mikołaj Rzążewscy  ks. Waldemar Rybicki  NMP Królowej Świata
4.  Zosia i Janusz Lipscy  ks. Włodzimierz Kwieciński  Św. Grzegorza Wielkiego
5.  Ewa i Maciek Czajkowscy  ks. Włodzimierz Kwieciński  Św. Grzegorza Wielkiego
6.  Iza i Łukasz Tulik  ks. Sławomir Starkowski  Św. Franciszka z Asyżu
Podrejon Jakub
Lp. animatorzy moderator parafia kręgu
1.  Iza i Tomek Tengli  ks. Henryk Bartuszek  Św. Jakuba Apostoła
2.  Monika i Michał Kaczmarczyk  ks. Grzegorz Demczyszak  Św. Jakuba Apostoła
3.  Agata i Łukasz Bobowscy  ks. Grzegorz Michalczyk  Św. Jakuba Apostoła
4.  Monika i Kornel Jaśkiewicz  ks. Grzegorz Demczyszak  Św. Jakuba Apostoła
5.  Paulina i Karol Katerżawa  ks. Artur Wronek  Św. Jakuba Apostoła
6.  Monika i Robert Bogusz  ks. Stanisław Pawlina  Św. Alojzego Orione

 

                     Na terenie rejonu pilotowany jest obecnie krąg w parafii Dobrego Pasterza. 

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności