• Materiały do roku formacyjnego 2017/18:

    SŁUGA NIEPOKALANEJ 


    LIST Kręgu Centralnego ==>>
    Diecezjalny plan pracy DK AW ==>>
    Kalendarz pracy rocznej RŚ-Ż ==>>

Rejon Piaseczno obejmuje kręgi z obszaru lub części następujących dekanatów: Piaseczyński, Tarczyński, Grójecki oraz Raszyński – tylko parafia Magdalenka.

Moderator Rejonu Południowego, w tym rejon DK Piaseczno – ks. Tomasz Moch

Para rejonowa – Marzanna i Grzegorz Kowalscy

Pary łącznikowe:

 - podrejon Piaseczno św. Anna - Małgorzata i Grzegorz Flis

podrejon Piaseczno Matki Bożej Różańcowej - Dominika i Tomasz Fic

 - podrejon Stara Iwiczna - Basia i Roman Grzyb

 - podrejon Zalesie Dolne i Kamionka - Agnieszka Piskorska i Andrzej Pawluk

- podrejon Zalesie Górne i Jazgarzew - Agnieszka i Dariusz Chmielewscy

 - podrejon Tarczyn, Mroków i Magdalenka - Anna i Marek Kozłowscy

Rejon Piaseczno

Podrejon Piaseczno św. Anna

Lp.

animatorzy

ks. moderator

parafia kręgu

1.

Katarzyna i Sławomir Woźniak

ks. Mateusz Gluza

św. Anna

2.

Hanna i Norbert Sosińscy

ks. Tomasz Moch

św. Anna

3.

Sylwia Ewa i Rafał Włodarczyk

ks. Tomasz Moch

św. Anna

4.

Basia i Paweł Kaczmarek

ks. Andrzej Krynicki

św. Anna

Podrejon Piaseczno Matki Bożej Różańcowej

Lp. animatorzy ks. moderator parafia kręgu

1.

Klaudia i Tomasz Kusiak

ks. Piotr Ganc

Matki Bożej Różańcowej

2.

Agnieszka i Adrian Ruszkiewicz

ks. Piotr Ganc

Matki Bożej Różańcowej

Podrejon Stara Iwiczna

Lp.

animatorzy

ks. moderator

parafia kręgu

1.

Agnieszka i Michał Szczęśni

ks. Dariusz Gocłowski

Zesłania Ducha Świętego

2.

Agnieszka i Mariusz Powęscy

ks. Dariusz Gocłowski

Zesłania Ducha Świętego

3.

Małgorzata i Jarosław Ancuta

ks. Dariusz Gocłowski

Zesłania Ducha Świętego

4.

Agnieszka i Sławomir Patynowscy

ks. Rafał Jaworski

Zesłania Ducha Świętego

5.

Edyta i Kazimierz Piłat

ks. Andrzej Sikorski

Zesłania Ducha Świętego

6.

Katarzyna i Wojciech Kowalczuk

ks. Rafał Jaworski

Zesłania Ducha Świętego

Podrejon Zalesie Górne i Jazgarzew

Lp.

animatorzy

ks. moderator

parafia kręgu

1.

Agnieszka i Dariusz Żukowscy

ks. Wiesław Zaręba

Jazgarzew, św. Rocha

2.

Małgorzata i Sławek Łobodeccy

ks. Krzysztof Szerszeń

Jazgarzew, św. Rocha

3.

Ilona i Krzysztof Wawro

ks. Krzysztof Grzejszczyk

Zalesie Górne, św. Huberta

   4.   Agata i Mateusz Kowalscy - Klein   ks. Kamil Kiełpikowski   Zalesie Górne. św. Huberta
Podrejon Zalesie Dolne i Kamionka
Lp. animatorzy ks. moderator parafia kręgu

1.

Justyna i Emil Leniec

ks. Leszek Włodarczyk

Zalesie Dolne, NMP Wsp. Wiernych

2.

Edyta i Adam Wakulewicz

ks. Tadeusz Huk

Zalesie Dolne, NMP Wsp. Wiernych

 3.

Magdalena i Stefan Spernaccy

ks. Leszek Włodarczyk

Zalesie Dolne, NMP Wsp. Wiernych

4.

Emilia i Karol Kowalscy

ks. Marcin Kamiński

Kamionka, św. Rodziny

Podrejon Tarczyn, Mroków i Magdalenka

Lp.

animatorzy

ks. moderator

parafia kręgu

 1.

Agata i Krzysztof Prus

ks. Mateusz Farfus

Tarczyn, św. Mikołaja BM

 2.

Iza i Wincenty Pipkowie

ks. Łukasz Czubla

Magdalenka, św. Marii Magdaleny

 3.

Ewa i Tomasz Rak

ks. Mirosław Michalski

Mroków,

Jesteś tu: